Rozchod! Veronica Biasiol a Barbora Mlejnková oznámily definitivní ukončení vztahu

02/04/2024 10:07 Martina Šedá
Rozchod! Veronica Biasiol a Barbora Mlejnková oznámily definitivní ukončení vztahu Foto: se souhlasem Barbory Mlejnkové

Modelka Veronica Biasiol (24) a pokerová hráčka a bývalá účastnice reality show Survivor Bára Mlejnková (31) se rozhodly ukončit svůj vztah.

O konci tohoto mediálně sledovaného partnerství nás holky informovaly každá zvlášť prostřednictvím sociálních sítí. V minulosti totiž jejich vztah prošel téměř roční nevěrou ze strany finalistky Miss Czech Republic, a jak se zdá, to je také hlavní důvod, který zapříčinil samotný konec.

"Ano, rozešly jsme se. Naše osobnosti se zdají být neslučitelné, což mě vedlo k rozhodnutí jít dál vlastní cestou. Poslední tři roky byly nesmírně intenzivní, ale cítím, že jsme vyčerpaly veškeré možnosti. Navzdory veškeré snaze o zlepšení jsem po posledních událostech přijala, že vztah už nemá smysl," napsala Veronica Biasiol na Instagramu.

"Budu vděčná, pokud respektujete naše soukromí a nebudete šířit další spekulace o tom, proč k rozchodu došlo. Je to mé osobní rozhodnutí a týká se to našeho soukromí. Prosím, respektujte to," dodala modelka a finalistka Miss Czech Republic.

Bára Mlejnková se taktéž brzy po rozchodu vyjádřila na sociálních sítích. "Vím, že očekáváte nějaké vysvětlení k našemu rozchodu. V tuto chvíli však nemám náladu ani čas přemýšlet o tom, co napsat, aby to vypadalo co nejlépe. To prostě nejsem schopná. Jediné, co mohu říct, je, že se neztotožňuji s vyjádřením, které představila Veronica. Očekávala jsem, že se na něčem dohodneme. Nemyslím si, že její vyjádření odpovídá skutečnosti," napsala pokerová hráčka a účastnice show Survivor Česko a Slovensko 2023.

Spekulace o rozchodu influencerek se objevily mezi jejich sledujícími již několik dní zpět. Biasiol odstranila několik společných fotografií s Mlejnkovou ze svého Instagramového profilu. Mlejnková na to reagovala příspěvkem k jedné starší společné fotografii s datem "27. března 2024. Vše smazat není možné."

Mlejnková a Biasiol začaly svůj vztah v roce 2021. V tom loňském se také zjistilo, že modelka téměř rok podváděla svou partnerku s jinou ženou. "Nechci o tom mluvit veřejně. Je to trapné a považuji to za své selhání. Před deseti měsíci jsem poznala někoho, kdo mě zaujal. Toto tedy trvalo deset měsíců, během nichž jsem udržovala paralelní vztah s jinou osobou," přiznala Biasiol.

Na nevěru reagovala i žena jménem Alice, se kterou měla Biasiol podvádět Mlejnkovou. "Nemusíte mě litovat. Vím, co se stalo a kde je pravda. Kdybych chtěla, mohla bych vám říct, jaká jsem byla ‚desetiměsíční berlička.‘ Ale rozhodla jsem se to nechat pro sebe. Nejsem intrikánka," uvedla.