Hrozí rozchod? Dominika Myslivcová neukazuje přítele! Prostě miluje party, říká

07/06/2024 08:03 Martina Šedá
Hrozí rozchod? Dominika Myslivcová neukazuje přítele! Prostě miluje party, říká Foto: Profimedia

Potichu se o tom na veřejnosti mluví a opravdu se zdá, že vztah Dominiky Myslivcové (29) a jejího partnera Zdeňka čelí vážným problémům. Influencerka totiž přestala zveřejňovat fotografie se svým přítelem na sociálních sítích a od začátku nového roku se na veřejnosti objevuje sama.

Jenže, ani Dominika, ani Zdeněk se k případné krizi nebo rozchodu nechtějí vyjadřovat. Nicméně skutečnost, že Dominika dorazila sama na módní přehlídku, zatímco Zdeněk slavil na narozeninách Lely Ceterové obklopen ženami a alkoholem, mluví sama za sebe.

Dominika Myslivcová na svém Instagramu stále působí šťastně, ale realita může být podle mnohých komentujících zcela jiná. Tato populární influencerka, která se stala maminkou loni v srpnu, postupně přestala sdílet rodinné fotografie a začala se více objevovat na snímcích pouze se svým osmiměsíčním synem Derianem.

To vedlo k silnému šíření spekulací o tom, zda už není single. Dominika pak tyto spekulace ještě podpořila, když odmítla odpovědět na přímý dotaz od webu Super.

„Zdeněk je člověk, který miluje společenský život. V barech je jako doma a dál bych se k tomu nechtěla vyjadřovat,“ řekla Dominika, což mnohé značí.

Její slova potvrzují i události, na kterých se Zdeněk objevil sám. Třeba na oslavě narozenin Lely Ceterové byl viděn, jak se baví s přítomnými dámami a popíjí alkohol. Na dotaz od Expresu ohledně jejich vztahu pak odpověděl, že je vše v pořádku a není třeba se obávat.

Nicméně skutečnost, že Dominika chodí na společenské akce spíše sama nebo s manažerem, a Zdeněk ji od začátku roku nedoprovází, hovoří za vše. Ve stejný den, kdy Zdeněk slavil na narozeninách Lely, se Dominika zúčastnila beauty akce a následně módní přehlídky značky Poner.

I tak ale Dominika potvrdila, že se Zdeňkem stále bydlí, ale odmítla situaci dále komentovat. Po přehlídce podle fotografů Expresu ale nejela vůbec domů. Doufejme tedy, že pokud pár skutečně prochází krizí, brzy ji překoná.

Dominika je finančně nezávislá, patří mezi nejúspěšnější české influencerky. Avšak každá maminka ví, že žádné materiální bohatství nenahradí teplo rodinného krbu.