Holky, pospěšte si! Milionář Miloš Kant je opět po rozchodu volný a říká: Annabelle chtěla jen peníze a ještě točila laciná videa

19/12/2023 10:50 Martina Šedá
Holky, pospěšte si! Milionář Miloš Kant je opět po rozchodu volný a říká: Annabelle chtěla jen peníze a ještě točila laciná videa Foto: se souhlasem Miloš Kant

Byl to opravdu neobvyklý pár. Miloš Kant, známý převážně tím, že požádal o ruku portugalskou televizní hvězdu přímo na červeném koberci na festivalu v Cannes, nedávno našel novou lásku v podobě mladé Češky Annabelle, známé na sociálních sítích jako "Nail Queen" díky svým obrovským nehtům.

O jejich vztahu informoval Expres, když spolu byli viděni na filmovém festivalu ve Varech letos v létě. Bohužel, ani tato láska netrvala dlouho, a to prý kvůli narcistickému chování Annabelle. Měla se totiž setkávat s podivnými lidmi a také neustále žádat o peníze.

Miloš Kant, přes své bohatství a vlastnictví největší diskotéky v zemi, není jen typickým boháčem. Má toho za sebou mnoho. Emigroval třeba i do Švýcarska za minulého režimu a živí se jako architekt, což je obor, který také vystudoval. Sám sebe ale nevnímá jako typického milionáře, a i přes svou úspěšnou kariéru se úplně vyhýbá alkoholu.

Je však známý svou láskou k ženám. I přes několik exotických vztahů si tentokrát našel radost konečně v Češce. Vztah s Annabelle, který byl mediálně od léta sledován, skončil ale dřív, než vůbec začal. Kantovi se nelíbilo chování jeho partnerky a také lidé, se kterými byla spojena. Kromě toho měl pocit, že je s ním pouze kvůli jeho penězům, což pro něj bylo neúnosné, zejména kvůli obchodním zájmům s bankami a potřebě zachovat dobrou pověst.

Jedním z faktorů, který přispěl k jejich rozchodu, byla také Annabelleina manipulace s jeho osobními věcmi, například mazání konverzací se ségrou a kontaktu na ni. Vztah pak nadobro skončil, když ji čekal v Praze na dohodnutém rande, ale ona ani neměla potřebu dorazit. Toto chování bylo definitivním signálem k ukončení vztahu.

Nicméně Miloš Kant se rychle vzpamatoval a zarezervoval romantickou dovolenou s dívkou jménem Beatriz, kterou znal pouze z Instagramu. Ačkoliv vztah s Beatriz ještě nepřerostl ve vážný, neztrácí zájem o ženy, pečlivě si je vybírá a loví. Po předchozích komplikacích s Annabelle má ale teď prý své preference jasnější. Holky, pospěšte si, dokud je tento nesmrtelný milionář volný.

Zdroj: Expres, Instagram Miloš Kant