Expřítelkyně Jiřího Procházky se vyznala ze své doživotní lásky. Budu tu pro tebe navždy! poslala dojemný vzkaz

14/11/2023 04:14 Martina Šedá
Expřítelkyně Jiřího Procházky se vyznala ze své doživotní lásky. Budu tu pro tebe navždy! poslala dojemný vzkaz FOTO: UFC

Za každým úspěšným mužem stojí silná žena. Nejlepšího českého MMA bijce podporuje i jeho bývalá přítelkyně, která mu posílala sílu až do dalekého New Yorku. I když to na výhru tentokrát nestačilo, jednalo se o krásné gesto.

Český samuraj se rozhodl zasvětit svůj život cestě válečníka, která se neslučuje s trvalým svazkem s osobou opačného pohlaví. Tento fakt musela respektovat i jeho dlouholetá partnerka, právnička Kamila Kordulíková. Jiří se s ní rozešel loni po výhře nad Gloverem Teixeirou, protože jej vztah rozptyloval od jeho hlavního cíle. Tím není nic menšího, než stát se nejlepším bojovníkem napříč váhovými kategoriemi.

"Už není tajemstvím, že jsme se rozešli. Návrat k sobě před zápasem nebyl dobrý nápad, prostě jsme se v dobrým rozešli. Všechno je teď podřízeno tomu hlavnímu cíli, co jsem předtím řekl," potvrdil konec svazku Jiří loni v létě. Kamila ovšem i nadále pozorně sleduje kariéru své životní lásky, a před posledním zápasem se odhodlala k dojemnému vyznání.

"Věřím v to, čemu se říká láska. Bezpodmínečná, nekonečná. V našich životech máme jen jednu skutečnost. Během všech těch let jsme si prošli všemi dobrými i zlými časy. A díky, že jsem mohla být součástí cesty této skutečné legendy. Děkuji ti za všechno a pamatuj, budu tu pro tebe navždy,“ zanechala na svém Instagramu hluboký vzkaz.

Bohužel, ani síla lásky vyslaná přes oceán tentokrát nepomohla. Jiří padl v souboji s Brazilcem Pereirou ve druhém kole TKO. Okolo ukončení zápasu se ovšem okamžitě rozproudila čilá diskuze. Rozhodčí Marc Goddard nedal bývalému šampionovi ani vteřinu navíc, a při první možné příležitosti souboj ukončil. Kamila, která se roky pohybovala vedle českého bijce a nakoukala desítky hodin zápasů, se k výkonu rozhodčího okamžitě vyjádřila.

„Taková chyba na titulovém zápase UFC? Jako vážně? Ukončení jak na lize amatérů… Rozhodčí, nechť odevzdá rodný list,“ reagovala rozčílená Kamila.