Ewa Farna: Bylo to peklo! Den před Majálesem jsem měla otravu jídlem

03/05/2024 16:16 Martina Šedá
Ewa Farna: Bylo to peklo! Den před Majálesem jsem měla otravu jídlem Foto: Profimedia

O uplynulém víkendu, zrovna, když se to nejméně hodilo, se odehrál ve střevech české zpěvačky doslova koncert! Do včerejšího dne se sice nevyjádřila, ale Ewa Farna (30) už má jasno, když vzpomíná na minulý víkend, kde si doslova sáhla na dno svých sil.

Když totiž vystupovala v sobotu odpoledne na pražském Majálesu, jen pár lidí z jejího okolí tušilo, že prochází peklem. Den předtím totiž podstoupila otravu jídlem, a to jí vzalo opravdu hodně! I tak se ale musí ocenit, že svou účast nakonec nezrušila a divákům doručila kvalitní show. Nikdo si totiž ničeho ani nevšiml, a tak vše proběhlo podle prvotních plánů.

Ewa vstoupila na jeviště pražského Majálesu jako uragán a téměř hodinu zpívala, tancovala a bavila své fanoušky. Nikdo by nepoznal, jak moc trpí. To věděl pouze její tým, který ji bedlivě sledovat a byl plně připraven zasáhnout. S pravdou ven vyšla až několik dní poté, když si konečně ulevila.

"V pátek: Cesta do Bydgoszczy (Polsko) na vystoupení s Pawbeats orchestrem, brutální otrava jídlem, příjezd záchranářů, infuze, let s pilotem zpět do Prahy... V sobotu jsem byla na vystoupení na Majálesu slabá jako papír, ale díky vám, kteří jste mi poskytli takovou energii (aniž bych si myslela, že to vůbec ustojím), jsem to zvládla," řekla Farna, která v pražských Letňanech vystoupila až po 17. hodině.

"Vypila jsem spoustu ionťáků, tablety... Původně jsem si myslela, že mi pomáhá infuze, ale později jsem si uvědomila, že jste to byli vy, kdo mi dodal veškerou energii," uzavírá zpěvačka na svém Instagramu.

Naštěstí se už cítí lépe, ale musí dodržovat neplánovanou dietu několik dní. Farna každopádně opět dokázala, že je profesionál a nikdy nechce zklamat své fanoušky, i když pro ni by bylo příště lepší vše zrušit a zůstat v klidu odpočívat.