Dluhy a rakovina! Princezna Kate dnes řeší opravdové problémy

07/04/2024 14:21 Martina Šedá
Dluhy a rakovina! Princezna Kate dnes řeší opravdové problémy Foto: Profimedia

Tak tuhle situaci jí určitě nikdo nezávidí. Carole (69) a Michael (74) Middletonovi, rodiče budoucí britské královny, se ocitli v těžké situaci. Jejich obchodní podnikání utrpělo vážné ztráty. A ačkoliv by mnozí předpokládali, že budou obchodovat s luxusním zbožím nebo uměním, tak skutečnost byla úplně jiná: Carole měla podíl v obchodě se stravenkami pro párty!

Jejich firma Party Pieces byla kdysi úspěšná, až se tedy rozhodli expandovat do USA. Ale přišel covid a s ním i ekonomické obtíže. Prodeje klesly a investoři se stáhli. Dluhy nakonec dosáhly více než 74 milionů korun. Firma skončila v insolvenci a od loňska má nového majitele. Avšak Carole a Michael se nedokáží vypořádat ani s odměnou pro insolvenčního správce ve výši 7,7 milionu korun.

Tato finanční situace není jednoduchá, zvláště v době, kdy se jejich dcera Kate (42) potýká s rakovinou. Carole se snaží chránit Kate před stresem spojeným s finančními problémy a drží se od ní co nejdál. Jejich sourozenci se stáhli do ústraní, aby podpořili Kate během její chemoterapie.

Pro Carole a Michaela je to těžké období, ale snaží se to zvládnout bez pomoci svých dětí. "Jsme v těžké situaci, ale doufáme, že se to brzy zlepší," uvedla Carole s úzkostí ve svém hlase pro deník US Weekly. "Musíme se držet pohromadě a podpořit se navzájem," dodal Michael s vážným výrazem.

Jejich prioritou je teď podpora Kate v boji s nemocí. "Mami, tati, jsem vám vděčná za veškerou podporu, kterou mi poskytujete. Můžu na vás vždy spolehnout," sdělila Kate s citlivostí v hlase.

Co bude dál, je nejisté, ale rodina doufá v lepší časy. "Musíme zůstat silní a věřit, že se situace brzy zlepší," prohlásil Michael s odhodláním v očích. "Jsme rodina a společně to zvládneme," dodala Carole s optimismem.

Jak to tam vypadá, o starosti není nouze. Poškozené zdraví a finanční problémy zároveň, to je opravdu jen pro silné povahy.