Davida znám, je to borec jak "cyp"! sdělila Krainová a pustila se do bujarých oslav

29/05/2024 12:37 Martina Šedá
Davida znám, je to borec jak Foto: se souhlasem Simony Krainové

To by bylo, aby se ta holka neukázala! Také Simona Krainová (51) byla prý nadšená z vítězství českých hokejistů, kterým fandila celé dva týdny stejně jako většina národa.

Přiznala však, že hokeji příliš nerozumí, ale díky své minulosti s hokejistou Jiřím Hudlerem měla k tomuto sportu vždy blízko. S Hudlerem kdysi chodila a díky němu měla i tu čest dotknout se slavného Stanleyova poháru, který Jiří vyhrál v roce 2008 s týmem Detroit Red Wings.

Na sociálních sítích se také Simona pochlubila archivní fotografií z této doby. Na snímku je vidět, jak se v limuzíně objímá s Hudlerem a drží slavný pohár NHL. A nedávno měla také možnost seznámit se s jedním z hrdinů letošního finále, Davidem Pastrňákem.

„Davide‼️ U nás v Havru bychom řekli, že jsi borec jak cyp. Všichni jste skvělí, novodobí gladiátoři. Málokdo chápe, kolik tvrdé práce a obětí stojí za vaším úspěchem. Výš už to nejde, vole,“ rozplývala se Krainová na sociálních sítích, připomínajíc, že stejně jako Pastrňák pochází z Havířova.

„Já mám v hokeji trochu zmatek, ale už jsem si sáhla na Stanley Cup a tebe, takže jsem spokojená! Gratuluji vám všem, hoši,“ smála se modelka. Zveřejnila také fotku z karlovarského filmového festivalu, kde pózuje s Pastrňákem a vyplazeným jazykem. Tato fotka se však stala terčem kritiky jejích sledujících.

„Proč se nevyfotit nějak normálně?“ psali lidé v komentářích. „Komentář je fajn, ale ty fotky…“ přidal se další. „Vypadá to hloupě, proč se nevyfotit nějak normálně?“ divila se jedna ze sledujících.

„Protože normálního nic nemám,“ odpověděla Krainová, která se nenechala kritikou rozhodit. „Co tady zase řešíte za nesmysly, mám jazyk venku, to je fakt teda skandál,“ kroutila hlavou Simona. Z minulosti je však zvyklá na kritiku a z negativních poznámek si prý příliš nedělala nikdy hlavu. Pokračovala tak tedy úplně v klidu v oslavách úspěchu českých hokejistů.

Zdroj: Instagram Simona Krainová