Simona Krainová už neprodává svoje tělo! Prý si od toho potřebuje odpočinout. Teď staví dům v Dominikánské republice

25/05/2024 12:15 Martina Šedá
Simona Krainová už neprodává svoje tělo! Prý si od toho potřebuje odpočinout. Teď staví dům v Dominikánské republice Foto: se souhlasem Simony Krainové

Před půl rokem Simona Krainová (51) překvapila pořádně své fanoušky tím, že si založila účet na platformě pro dospělé, kde za peníze sdílí své odvážné fotografie. Ačkoli přiznala, že je to výborný způsob, jak vydělat, dlouho to nevydrželo.

V prvních týdnech Simona vydělávala statisíce tím, že na jedné nejmenované platformě odhalovala své tělo. Po počátečním nadšení ale přišlo vytržení. A fanoušci se ptají, že by se ta holka konečně probrala?

„Je pravda, že jsem to teď trochu zpomalila, protože jsem pracovala na jiných projektech a potřebovala jsem si od toho na chvíli odpočinout. Nepřestala jsem úplně, ale dala jsem si pauzu. Plánuji se vrátit s novými projekty, protože moje platforma dobře vydělává, a jsem spokojená s tím, co tam zveřejňuji. Jen jsem potřebovala krátkou pauzu,“ uvedla modelka pro Blesk.

„Musela jsem se teď věnovat jiným záležitostem, takže jsem to na chvíli odložila. Jsem ráda, že moji fanoušci stále zůstávají se mnou a možná jsem je tím trochu ještě více napínala. Uvidíme, co bude dál. Možná něco velkého, možná také nic,“ dodala Simona, která se s rodinou po několika měsících vrátila z Dominikánské republiky do Česka.

„Návrat byl velký skok a nějakou dobu mi trvalo, než jsem se s tím srovnala. Ať už jde o časový posun nebo návrat do pracovního tempa. V Dominikáně jsem sice pracovala online, ale tady je to o setkávání s lidmi a plnění určitých závazků. Navíc mi vyhovovalo, že mě tam nikdo nezná a mohla jsem se pohybovat zcela anonymně,“ sdělila.

V Karibiku už vlastní apartmán, ale s manželem se rozhodli, že si tam postaví i dům. „Původně jsme neplánovali stavět, ale zamilovali jsme se do místa, které je opravdu výjimečné. Neplánujeme se tam stěhovat natrvalo, uvidíme, zda to bude jen investice nebo něco víc. V dnešní době je lepší investovat do nemovitostí než nechávat peníze v bance. Musím říct, že stavba postupuje rychle a možná už příště, až poletíme do Dominikány, budeme bydlet v novém domě. Na podzim tam poletíme s Karlem sami, abychom vše zkontrolovali, a s dětmi zase v lednu na delší dobu,“ říká Krainová, která v oblíbené klinice slavnostně otevřela nové vlasové studio.

Zdroj: Instagram Simona Krainová, Blesk