Daisy Lee zdraví z Ekvádoru a vzkazuje: Jsem konečně čistá a šťastná! V Jižní Americe se učí vařit a hledá životního partnera

18/12/2023 11:33 Martina Šedá
Daisy Lee zdraví z Ekvádoru a vzkazuje: Jsem konečně čistá a šťastná! V Jižní Americe se učí vařit a hledá životního partnera Foto: se souhlasem Daisy Lee

Bývalá filmová hvězda v těch nejodvážnějších filmech pro dospělé, Karolína Urbanová, známá též především pod pseudonymem Daisy Lee, nedávno provedla razantní a také už velmi potřebnou změnu ve svém životě.

Rozhodla se totiž přestěhovat do jihoamerického Ekvádoru. Aby toho nebylo málo, také odhalila, že je připravena najít si životního partnera. Šanci má prý každý.

Urbanová, dříve aktivní v lechtivém průmyslu, podstoupila doslova vnitřní transformaci, když se poprvé vydala na duchovní cesty do Jižní Ameriky a účastnila se ayahuaskových ceremonií.

Tato zkušenost ji přiměla k definitivnímu odchodu od pornografie, návratu k jejímu občanskému jménu a změně životního stylu. Ještě nedávno byla v České republice, ale, dnes už žije v Ekvádoru, dle informací od začátku prosince, a na svém Instagramu pravidelně sdílí novinky ze svého nového života.

"Většinu času chodím oblečená velmi jednoduše, ale občas se ráda obléknu do ženských šatů," napsala k fotce, na níž se objevuje v atraktivním outfitu s kraťásky a hlubokým výstřihem.

Karolína se rozhodla pro tento stylový obrat s jasným cílem: "Jak jinak bych měla najít svého budoucího manžela?" sdílí s fanoušky na sociální síti u další fotky. Kromě módních zážitků také sdělila svůj plán. Prý je nyní konečně a snad možná poprvé v životě připravena na lásku a vážný partnerský vztah: "Než se mi ten chlap do života dostane, studuji recepty na vaření a pečení, abych ho poté pěkně rozmazlovala. Vždyť o tom život ve dvou je."

Její cesta k hledání životní lásky byla ale komplikovaná, zejména v dobách, kdy doslova „zářila“ v průmyslu pro dospělé. Její vztahy ale nevydržely a poslední rozchod, který byl navíc spojen s potratem, končil fyzickým násilím. Urbanová se tehdy cítila nepřipravená na mateřství a v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz sdílela, že si myslela, že je dokonce neplodná.

Vypadá to, že si herečka opravdu zažila perné chvíle, ale dle jejích slov se ze všeho dostala a nyní je připravena na úplně nový život. Nicméně pravdou je, že v Ekvádoru je teprve dva týdny a dlouhodobý pobyt v zahraničí není nikdy tak barevný jako na samém začátku. Bude zajímavé sledovat, jaký další osud potká dnes již legendární „Daisy Lee“.

Zdroj: Instagram Daisy Lee, Extra