Očistěte i vy své tělo a duši s Daisy Lee: Ze světa filmů pro dospělé až do džungle Ekvádoru

18/10/2023 05:33 Martina Šedá
Očistěte i vy své tělo a duši s Daisy Lee: Ze světa filmů pro dospělé až do džungle Ekvádoru FOTO: Bravo Models Media

Daisy Lee, známá spíše jako Karolína Urbanová z filmů pro dospělé, se připravuje na velkou životní změnu.

S kariérou v branži pro dospělé už skončila a nyní se chystá pořádat zájezdy do Ekvádoru za výjimečným nápojem - ayahuascou. Jak se z této naší „hvězdy“ stala vůbec průvodkyně v džungli?

Karolína Urbanová nedávno oslavila své 27. narozeniny, a k té příležitosti spustila projekt Amayas. Nabízí tři termíny zájezdů do džungle za psychotropním nápojem ayahuasca, kompletně za přibližně 40 tisíc korun. První cesta je naplánována na leden a již nyní má téměř vyprodáno. V minulosti jej sama ozkoušela a uvedla, že to bylo to nejlepší, co mohla v životě udělat. Změnila se jí totiž životní cesta od A do Z.

Urbanová tvrdí, že právě ayahuasca ji inspirovala k hluboké životní transformaci. A teď by ráda nabídla ostatním stejnou příležitost, protože si prý lidé zaslouží být šťastní. Desetidenní program zahrnuje několik ceremonií s tímto tradičním nápojem u různých šamanů. Kromě toho účastníci podniknou i výlety do okolní přírody, např. k vodopádům či na kajak, kde si skvěle vyčistí hlavu.

Zajímavým prvkem těchto výletům bude i doprovod Karolíny - její pes. "Pokud za mnou přijedete do Ekvádoru, tento malý skřítek bude vaším průvodcem," prohlásila na svém Instagramovém účtu s obrazem svého čtyřnohého kamaráda.

Urbanová, která se chystá brzy přestěhovat do Ekvádoru, však čelí i určité kritice. Mnoho lidí zpochybňuje, zda má potřebné licence na pořádání takových zájezdů. Měla by mít k tomu oprávnění, což zahrnuje totiž provozování cestovní agentury a průvodcovskou činnost. I přes tuto kontroverzi se však zdá, že si z kritiky nic nedělá.

Přestože byla v minulosti známá svými rolemi ve filmech pro dospělé, dnes je její životní cesta jasná: stát se průvodkyní. Už dříve prohlásila, že džungle bude jejím novým domovem a že si tam najde i budoucího manžela.

Její nový začátek je inspirovaný osobním příběhem a touhou pomoci ostatním najít hlubší smysl života. Daisy Lee tak prý definitivně dala sbohem černé minulosti spojenou s drogami.