VIDEO: Agrese na váze! Do akce tentokrát musel i Neruda

18/11/2023 11:12 Martina Šedá
VIDEO: Agrese na váze! Do akce tentokrát musel i Neruda FOTO: OKTAGON MMA

Před samotným vstupem do klíčového souboje v německém Kolíně se napětí mezi dvěma hlavními bojovníky těžké váhy organizace OKTAGON MMA stupňuje.

Lazar Todev, bojující za Bulharsko, se připravuje na konfrontaci s německým ranařem Hatefem Moeilem, který už téměř šest let nezažil porážku. A atmosféra mezi nimi byla napínavá už od samého začátku.

Fanoušci jsou nadšení zejména z titulového zápasu v těžké váze, kde Lazar Todev vyzve Hatefa Moeila. Jejich vzájemné setkání po vážení bylo nabité napětím a drsnými výrazy. Oba bojovníci si dokonce odmítli podat ruku.

Na vážení se také nečekaně zapotili i další dva hlavní představitelé Oktagonu, kteří stáli uprostřed při "staredownu". Palo Neruda a Ondřej Novotný měli svůj podíl adrenalinu, když museli krotit bojovou náladu těžkých vah, které se trochu zapletly, protože Moeil silně odstrčil soupeře.

Po tomto emocionálním setkání vyzval Todev Moeila, aby své chování potvrdil v ringu. Otázka, kterou si klade každý fanoušek, je, zda jde jen o rivalitu, která se přenáší pouze do médií, nebo zda tato rivalita překročí i své hranice v kleci.

Hatef Moeil, který má bilanci 14 výher a 4 porážky, se jeví jako silný soupeř. Na druhé straně Lazar Todev s bilancí 9 výher a 5 porážek sice není podle sázkových kanceláří favoritem, ale s pevnou vůlí a sérií sedmi výher se chystá zpochybnit tyto odhady.

Vzpomínky na rok 2019, kdy Moeil ovládl těžkou váhu ve třech různých organizacích, dodávají jeho pověsti další rozměr. Bulharský bojovník Todev, který má za sebou sedm výher v řadě, včetně šesti ukončení a pěti KO, představuje tank atakující světovou stovku.

Očekává se, že jejich konfrontace ve "stěně smrti" přinese fanouškům vzrušující okamžiky a rozhodne se, kdo si odnese důležitý mistrovský pás. Pohotovost před tímto titulovým soubojem je na vzestupu, a fanoušci se těší, jak celý dosavadní příběh dnes večer dopadne.

Zdroj: Oktagon MMA