Agáta Hanychová vzkazuje otcům svých dcer: Ukončete boj, prosí ve jménu pohody a míru

02/04/2024 17:58 Martina Šedá
Agáta Hanychová vzkazuje otcům svých dcer: Ukončete boj, prosí ve jménu pohody a míru Foto: se souhlasem Agáty Hanychové

Agáta Hanychová veřejně oslovila oba otce svých dcer, Jaromíra Soukupa a Jakuba Prachaře, a vzkázala jim, aby ukončili svůj dlouhodobý boj.

Oba aktéři, kteří se s ní soudí, dostali vzkaz na Velký pátek. Hanychová prosí, aby se spor ukončil kvůli pohodě dětí, a slibuje, že se vším ustoupí a bude se snažit o celkový mír.

"Velikonoce jsou svátky naděje... Milí tatínkové J+J! Prosím, ukončeme mediální a soudní spory. Souhlasím s vašimi požadavky kvůli pohodě našich dětí," napsala Hanychová na svůj Instagram.

Dále vyzvala oba otce, aby platili adekvátní výživné a respektovali přání svých dcer, pokud jde o zveřejňování fotografií. Tvrdí, že všichni zúčastnění potřebují klid a soukromí. Hanychová se rozhodla pro tento veřejný projev, protože její spory s oběma otci dcer Mii a Rózy probíhají veřejně.

S oběma otci se soudí o péči a výživné, ale i o to, zda Hanychová může zveřejňovat fotografie dětí. Ani jeden z otců nechce, aby Hanychová sdílela fotografie jejich dcer na sociálních sítích, kde je ona velmi aktivní. Argumentují tím, že jde o bezpečnost dětí a že Hanychová využívá děti k propagaci různých produktů.

S Jakubem Prachařem měla Hanychová nedávno jednání ohledně střídavé péče o jejich šestiletou dceru Miu. Zbývá dohodnout výši alimentů a zveřejňování fotografií. S Jaromírem Soukupem byla u soudu před dvěma týdny, kde šlo především o sdílení fotografií jejich společné dcery Rozárky. Oba soudní procesy ale byly odročeny.