Agáta Hanychová navštívila plastickou chirurgii! Zde je výsledek

22/03/2024 14:16 Martina Šedá
Agáta Hanychová navštívila plastickou chirurgii! Zde je výsledek Foto: se souhlasem Agáty Hanychové

Před nedávnem influencerka Agáta Hanychová (38) veřejně oznámila, že zamýšlí podstoupit estetický zákrok v klinice plastické chirurgie. O co se jednalo? Původně plánovala úpravu svých očních víček, ale nakonec se rozhodla pro jiný typ zkrášlující procedury. A výsledek můžete ohodnotit sami.

V rámci placené spolupráce se Agáta Hanychová rozhodla pro kosmetický zákrok - úpravu povadlých očních víček, která má za cíl zredukovat vizuální stárnutí u dotyčných žen. Během přímého přenosu na Instagramu pak svým sledujícím oznámila, že musela podstoupit krevní testy pro stanovení potřebných hodnot před zákrokem. Bohužel, výsledky nebyly příliš pozitivní... "Mám vysoké CRP," sdělila zklamaně.

"Když už jsem na klinice, řekla jsem si, že bych si mohla nechat napíchnout rty. Podívejte, to není žádný filtr, ale skutečně větší ústa," zasmála se na sociální síti trojnásobná matka s třemi dětmi od různých otců.

Vždy totiž měla poměrně úzké a nevýrazné rty, a tak je na fotografiích často přetáčela ve stylu "duck face", což jí vyneslo několik nelichotivých přezdívek od odpůrců.

To se však nyní změnilo, Agátin horní ret je nyní zřetelně větší, i když s viditelnými modřinami - nechala si do něj totiž aplikovat 0,4 ml roztoku, i když to není velké množství. Třeba Lela Ceterové (34) má stále ještě větší rty.

Co je ale jasné, Agáta však s estetickými zásahy nekončí. "Doufám, že se brzy zotavím a budu moci podstoupit úpravu očních víček, abych nevypadala jako pulec," vyslovila své přání.