Agáta Hanychová: Soukup mě stále miluje a chce mě zpět

26/04/2024 10:18 Martina Šedá
Agáta Hanychová: Soukup mě stále miluje a chce mě zpět Foto: Profimedia

Tak to vypadá, že tady bude ještě hodně veselo. Agáta Hanychová se totiž domnívá, že důvodem za válkou o dítě není pouze zraněné mužské ego, ale spíše posedlost jejím bývalým partnerem, otcem jejich dcery Rozárky, který ji stále hodně miluje. Alespoň to prý naznačují všechny dosavadní činy po rozchodu a také podivné chování bývalého partnera.

V jednom z podcastů prozradila, že vymyslela lest, aby získala Soukupův souhlas k odletu s dcerou na dovolenou. Soukup si ale nepřál, aby dcera odletěla do Albánie kvůli malému bazénu v hotelu a blízkosti dálnice. Agáta mu proto ihned vyprávěla, že se rozešla s manželem, aby získala jeho souhlas. "Jaromíra Soukupa zajímá pouze to, abych se rozešla s Mirkem a vrátila se k němu. Já se k tobě ale nikdy nevrátím. Opravdu toho bylo dost a stačilo mi to," zdůraznila na svém Instagramu.

Agáta už dříve uvedla, že hlavním důvodem, proč s mediálním magnátem nechce žít, je to, že se ho děti bojí. Dokonce i kdyby Soukup dal souhlas, pravděpodobně by na dovolenou neodletěli, protože dcera onemocněla.

Agáta se tedy bude muset smířit s tím, že své narozeniny oslaví doma na zahradě. Dohodu, kterou s ním uzavřela ohledně setkávání s dcerou, prý zrušila, takže Soukup bude moci svou dceru vídat pouze dvakrát týdně na osm hodin, jak již určil soud. To se mu ale zdá nespravedlivé a toto rozhodnutí se snaží ještě zvrátit.

Odborník na mezilidské vztahy a rodinu, Jeroným Klimeš, okomentoval, že počty rozvodů nejsou přesným ukazatelem stability vztahů. V dnešní době je spíše nadstandardem udržení rodiny s dětmi. Pro dobro dcerky by ale jistě bylo dobré, aby se obě strany usmířily a vyšly si vstříc. Zatím to tak ale nevypadá, takže bude v příštích měsících o zábavu ještě postaráno.