Zlatá euforie! Čeští hokejisté oslavili vítězství v Kozičce, drahý alkohol i tanec na stole

28/05/2024 11:49 Martina Šedá
Zlatá euforie! Čeští hokejisté oslavili vítězství v Kozičce, drahý alkohol i tanec na stole Foto: Profimedia

Od okamžiku, kdy čeští hokejisté na domácím mistrovství světa získali zlaté medaile, slaví bez přestávky. Oslavy pak následně pokračovaly i ve vyhlášeném pražském baru Kozička, kde se rozjela velkolepá party. Někteří hráči tancovali na stolech a popíjeli nejluxusnější alkoholické nápoje.

Proslulý bar Kozička, který se nachází v centru Prahy, je oblíbeným místem českých hokejistů. V pondělí večer se zde konala další velká oslava na počest mistrovského titulu. Téměř celý tým se shromáždil v zadní části baru a objednal si nejdražší láhev vodky. Ondřej Kaše po chvíli vylezl na stůl a začal divoce tančit a zpívat. K němu se postupně přidali i ostatní hráči. U společného stolu nechyběli ani hráči jako Radko Gudas, Martin Nečas, Ondřej Palát, Lukáš Sedlák a mnoho dalších.

Ještě předtím se hokejisté sešli odpoledne na Staroměstském náměstí, kde pro ně bylo připravené pódium. Tam pokračovali ve slavení, zpívali společně s fanoušky, fotili se s nimi a pronášeli děkovné projevy. Nejvíce si to užíval David Pastrňák, který měl neustále u sebe mikrofon a stal se hlavní hvězdou večera. Na pódium ho přišla podpořit i jeho rodina, což přidalo na atmosféře.

Tato velkolepá oslava mistrovského titulu ukázala, jak moc si čeští hokejisté váží podpory svých fanoušků a jak si užívají každý okamžik po svém vítězství.

Čeští hokejisté triumfovali ve finále mistrovství světa v neděli, když před domácím publikem porazili Švýcarsko 2:0 a získali zlaté medaile. Radost vypukla nejen ve vyprodané O2 areně, ale i na pražském Staroměstském náměstí, kde slavilo 15 tisíc lidí, a na mnoha dalších místech po celé republice. A že to bylo znát třeba i na dopravě. Ale proč ne, za takový výkon si to hráči jednoznačně zaslouží.

Zdroj: Blesk, ČT sport