Zemřela Jana Demeterová! Přední české kartářce bylo pouhých 49 let

29/01/2024 15:14 Martina Šedá
Zemřela Jana Demeterová! Přední české kartářce bylo pouhých 49 let Foto: Profimedia

Dnešek je velmi smutným dnem. Tarotový svět zasáhla smutná zpráva o úmrtí kartářky Jany Demeterové ve věku pouhých 49 let. Podle dostupných informací selhalo její srdce. Tuto tragickou událost jako první oznámil Roman Zahrádka, šéfredaktor časopisu Ve hvězdách, prostřednictvím sociálních sítí.

Roman Zahrádka dnes vyjádřil svůj smutek a vzpomínky na Janu na Facebooku, kde napsal: "Jani, byla radost s Tebou spolupracovat. Díky za to, že ses podílela svými příběhy na tvorbě časopisu Ve hvězdách. Jsem rád, že jsem Ti mohl připravit u nás k vydání Tvoji knížku, a hlavně jsem rád za naše dlouholeté kamarádství, během kterého jsme se častokrát hodně zasmáli. Všem, kdo Tě znali, budeš moc chybět."

Jana Demeterová, původem z Vysoké Libně u Mělníka, byla známá svými živými vstupy na YouTube, kde věštila z karet a měla už přes sedmnáct tisíc sledujících. Její poslední stream proběhl před čtyřmi dny, náhle pak zemřela. Měla také svou knihu s názvem "Čáry a příběhy Jany Demeterové aneb Nebojte se budoucnosti".

Reakce na sociálních sítích na tuto neočekávanou ztrátu kartářky jsou výrazné. Uživatelé sdílejí své vzpomínky a vyjadřují hlubokou soustrast. Martin L. pak také napsala: "Taky jsem doufala, že jde o fámu. Nejde. Skutečně zemřela Jana Demeterová, kartářka, dnes v noci. Neuvěřitelné. Včera byla plná života. Nebylo jí ani 50 let."

O její popularitě svědčí i vyjádřené lítosti od dalších lidí na sociálních sítích, kteří potvrzují, jak jim Jana Demeterová svými předpověďmi pomohla nebo dokonce zachránila život. Její náhlý odchod tak zanechává mezi fanoušky a příznivci velkou smutnou díru.

Bude předpověď Jany Demeterové vyplněna?

Zbývá nám tak s napětím pouze sledovat, zda se splní výklad karet, který Jana Demeterová uskutečnila v talk show Na kafeečko. Milušku Bittnerovou zajímaly různé události, včetně válečných konfliktů ve světě, prezidentských voleb a kauz týkajících se českých celebrit.

Podle zemřelé kartářky by mohlo dojít k tomu, že modelka Agáta Hanychová (38) by se vrátila k otci své nejmladší dcery, mediálnímu magnátu Jaromíru Soukupovi (54) a Karlos Vémola (38) by podle Demeterové mohl uvažovat o dalším potomkovi se svou manželkou Lelou (34). Jak to vše dopadne, to však zatím zůstává otázkou, na kterou si budeme muset počkat.