Zdeněk Godla žádá veřejnost o pomoc! Nemá někdo auto, které nepotřebuje? Neškemrej, vzkazují fanoušci

25/01/2024 15:11 Martina Šedá
Zdeněk Godla žádá veřejnost o pomoc! Nemá někdo auto, které nepotřebuje? Neškemrej, vzkazují fanoušci Foto: Profimedia

To snad už dělá schválně! Herec Zdeněk Godla (45) se prý znovu ocitl v obtížích. Po schválení oddlužení Krajským soudem v Ústí nad Labem na konci listopadu minulého roku přišel totiž o své auto a nyní se obrací na své fanoušky s prosbou o pomoc s novým vozidlem.

Pražský vrchní soud potvrdil v březnu minulého roku verdikt ústeckého soudu, čímž vrátil Zdeňka Godlu zpět do situace s devatenácti exekucemi a celkovým dluhem přesahujícím půldruhého milionu korun. Nicméně na podzim proběhl další soud, který Zdeňkovi a jeho manželce konečně schválil oddlužení.

Před samotným schválením, v listopadu, když ale ještě nebylo oddlužení platné, Zdeněk Godla oznámil svým fanouškům na Facebooku, že končí s herectvím, ačkoliv i následně setrval v účinkování v seriálech. Prý už měl diváků a fanoušků doslova plné zuby a chtěl už jenom klid.

Nyní, poté co přišel o auto v důsledku nehody, vzkazuje svým příznivcům, kteří se mu najednou opět hodí, že potřebuje nový dopravní prostředek, zejména kvůli natáčení seriálu Ordinace a cestám na Slovensko.

Zdeněk Godla se tak obrátil na sociální sítě s výzvou a pevně věří, že se nějaký „dobrák“ najde: "Zdravím lidičky moje zlatý, hledám auto, které by mě vždy dopravilo do Ordinace, protože moje vozidlo po nehodě skončilo na vrakovišti. Pro další natáčení také jezdím na Slovensko, a pokud někdo má auto, které mu zbytečně stojí, byl bych velice vděčný. Čekám na vaše nabídky."

Kromě této prosby o auto změnil také své bydliště, přestěhoval se z Chomutova a nyní už žije nedaleko Jičína, kde natáčel film s Petrem Václavem "Nikdy nejsme sami".

Jedno se však cení. S touto změnou adresy a žádostí o pomoc s dopravou na sociálních sítích jasně ukazuje, že se snaží překonat aktuální obtíže a udržet svou profesionální kariéru na správné cestě. I tak ale někteří jeho počin odsoudil a nebáli se napsat, že využívá své popularity a škemrá u veřejnosti. A to opakovaně.