Zdeněk Chlopčík končí ve StarDance. Rodina je naštvaná

08/04/2024 12:15 Martina Šedá
Zdeněk Chlopčík končí ve StarDance. Rodina je naštvaná Foto: StarDance

To je teda síla. Postoj České televize k ukončení spolupráce s dlouholetým porotcem StarDance, Zdeňkem Chlopčíkem, není po chuti jeho manželce Brigitě (47). Brigitě se totiž vůbec nelíbí rozhodnutí televize, a to zřetelně a nahlas projevuje. Zmůže s tím však vůbec něco?

Zatímco sám Chlopčík zůstává k věci spíše zdrženlivý a ve svých komentářích je opatrný, manželka Brigita nemá problém vyjádřit důrazně svůj názor. Je přesvědčena, že StarDance bez něj už nebude tak zajímavé.

"Je to venku... Sice to není o životě, ale myslím si, že to bude mít dopad na sledovanost. Takhle to zkrátka nemělo skončit," sdělila na svém Instagramu.

Jejich rodina už má také jasno ohledně toho, zda budou sledovat doma StarDance. A že se jim do toho vůbec nechce. "My určitě ne, to je mínus tři," uvedla atraktivní polovička Chlopčíka, která dění v taneční soutěži aktivně sledovala a s dcerou Victorií (15) jej pravidelně komentovala na sociálních sítích. Nyní to však vypadá, že je pevně rozhodnuta tento příběh ukončit.

Věci se však nemění, jelikož Česká televize trvá na svém rozhodnutí a nehodlá ani maličko polevit. "V historii StarDance jsme měli celkem šestnáct porotců, například Vlastimila Harapese, Michaela Kocába nebo Jana Révaie. Změny ve složení poroty nejsou výjimkou. Již teď mohu potvrdit, že v nové řadě se do poroty vrátí Jan Tománek, který nahradí Zdeňka Chlopčíka. Chlopčík v minulých dvanácti řadách svou roli zvládal skvěle, a za to mu patří obrovské díky," uvedla kreativní producentka Lucie Kapounová.