Žalobu vzal zpět a soudit se nechce! Kuběnkův a Barracudův románek přináší překvapivý konec

03/01/2024 11:49 Martina Šedá
Žalobu vzal zpět a soudit se nechce! Kuběnkův a Barracudův románek přináší překvapivý konec Foto: Clash of the Stars / Profimedia

V průběhu minulého roku se na českém internetu stal jedním z největších témat kontroverzní příběh týkající se influencera Tadeáše Kuběnky a rappera Sergeie Barracudy. Oba sice mluví jinak, ale aktuální důkazy se přiklánějí na stranu Kuběnky.

Veřejnost totiž byla svědkem spekulací o jejich intimním vztahu, který Kuběnka veřejně potvrdil, avšak Barracuda následně tvrdil opak a dokonce podal na influencera žalobu. Nyní však situace dostala neočekávaný obrat. "Sergei B. stáhl žalobu, protože pochopil, že by ji prohrál. Mám nepřeberné množství důkazů," prozradil Tadeáš Kuběnka serveru eXtra.cz s úsměvem.

V průběhu roku 2023 otřásly českým internetem spekulace o případném romantickém vztahu mezi vlivným Tadeášem Kuběnkou a ostravským rapperem Sergeiem Barracudou. Tyto domněnky vznikly na základě kolující fotografie obou mužů a Kuběnka je poté nepřímo potvrdil slovy: "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," což způsobilo bouřlivý ohlas.

Tadeáš později detailněji popsal události této noci a zmínil, že mu Barracuda sdělil, že jeho osud je v jeho rukou. Prý to bral i trochu jako malou výhružku, ale kdo by se s takovými body nepochlubil? I přesto, že Tadeáš otevřeně hovoří o své sexuální orientaci, a Barracuda je jeho opakem, fanoušci stále s jistým skeptismem přijali tuto informaci a na veřejnosti se začíná proslýchat, že se v tu noc opravdu odehrál milenecký poměr. Reakce Sergeie Barracudy přišla po krátkém odmlčení, když na svém Instagramu prohlásil: "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," a oznámil, že ho bude žalovat.

Ovšem aktuálně přišel nečekaný obrat v podobě stažení žaloby ze strany Sergeie Barracudy. "Takže Sergei B. stáhl žalobu, protože po mém vyjádření k jeho žalobě zjistil, že by to prohrál. Mám neskutečně moc důkazů," sdělil Kuběnka s humorem a dodal: "Jeho žaloba je takzvaně bizární a nedává vůbec smysl. Soud se mu reálně vysmál, protože tam jsou i hrubky a je to úplná katastrofa." Kuběnka je nyní nad celou situací a s ironií také říká: "Každopádně nakonec žádný soud nebude, zatím. Uvidíme, jestli nebudu chtít žalovat já jeho."