Zachrání to ještě? Dykovi už řeší rozvod, za vše prý může Vojty nevěra

15/01/2024 18:34 Martina Šedá
Zachrání to ještě? Dykovi už řeší rozvod, za vše prý může Vojty nevěra Foto: Profimedia

Všude je něco a nikde to zároveň není dokonalé. Manželé Dykovi jsou považováni za jeden z nejstabilnějších párů v českém showbyznysu a navíc mají body za to, že je mezi nimi věkový rozdíl sedm let. Prošli si tak logicky společně radostmi i strastmi, přivedli na svět syna a jejich vztah vždy působil zamilovaně. Avšak nedávno se začalo šuškat, že jejich manželství prochází obtížným obdobím.

Herečka Tatiana Dyková, rozená Vilhelmová, zažila v minulosti několik nelehkých situací ve vztazích, zejména s filmařem Pavlem Čechákem, se kterým má syny Františka a Cyrila. Jejich vztah skončil po několika letech, a bohužel v tom dalším měla i zkušenost s domácím násilím.

Před časem se svěřila časopisu Instinkt o svých trápeních a této hrůzné události: "Prostě jsem si myslela, že je to ta pravá láska. Ale jak se říká o bitých a týraných ženách, proč to nechala dojít tak daleko, proč hned neodešla? Ale je to strašně těžké - i já jsem si myslela, že to byla rána z lásky. Takhle si to holky omlouvají, a já taky."

Přesto se následně Tatiana rozhodla opustit nefunkční vztah, a to i díky tomu, že chytře využila pracovní angažmá mimo Prahu. Po odchodu od tehdejšího partnera, jehož identitu nikdy neprozradila, si už hlavu nelámala a vůbec raději nemyslela na to, že by se mohla vrátit. A také se tak stalo.

Když se následně seznámila s Vojtou Dykem, museli čelit předsudkům veřejnosti kvůli sedmiletému věkovému rozdílu a rozdílným životním situacím. Jejich láska však obstála. Později ale přišly také těžké zkoušky, včetně Tatianiny nemoci - zánětu mozkových blan, který ji dokonce hospitalizoval. Toto období však posílilo skvěle celý vztah a změnilo i priority v životě.

I přes úspěšné překonání náročných situací se ale v poslední době šušká o velkém napětí mezi manžely. Spekulace se objevily kolem údajného románku Vojty Dyka s kolegyní Beátou Kaňokovou a jeho náhlého odchodu z Karlínského divadla. Navíc se tvrdí, že Tatiana není spokojena s časem, který jí Vojta věnuje, zvláště po natáčení filmu Il Boemo.

Také se nedávno v rozhovoru pro server Aha! otevřeně vyjádřila ke svému momentálnímu rozpoložení, což něco jistě potvrzuje: "Teď jsem v depu a rozhoduji se, po jakých kolejích se vydám. Cítím, že je důležité věnovat se sama sobě."

I když pár zpravidla nehovoří veřejně o svém soukromí, v Praze kolují zvěsti o velké krizi, kterou procházejí. "Rozvodová štace" je prý dokonce již na stole, ale pokud by k tomu došlo, veřejnost by se o tom všem dozvěděla až s časovým odstupem. Uvidíme, jak se věci budou mít.