Za 70 milionů je vaše! Šárka Grossová prodává luxusní vilu

04/12/2023 13:19 Martina Šedá
Za 70 milionů je vaše! Šárka Grossová prodává luxusní vilu Foto: Korzo

Příběh Šárky Grossové a jejího rozhodnutí prodat rodinné útočiště je příběhem změn a nových začátků.

Slavná vila v klidné části Slivence, kde kdysi zněly dětské kroky dcerek Denisy a Natálie, nyní čeká na své nové majitele. Inzerát tak láká nadstandardními materiály, jako jsou třeba mramorové podlahy, kvalitní dubové podlahy a italská dlažba. To vše jsou ale pro Šárku Grossovou vzpomínky na časy, které už zkrátka zároveň nejsou.

Ve svých 54 letech se rozhodla pro razantní změnu. Po smrti manžela Stanislava se s dcerami, které již mají svůj vlastní život, ocitla v obrovském domě často samotná. Financování takového majetku je poměrně také náročné, a tak správně uznala, že je čas tuto nemovitost prodat a najít si menší, snadněji udržitelné bydlení.

„Asi si málokdo dokáže představit, jak je náročné takový dům financovat, a proto je nutné ho prodat,“ přiznala. Její rozhodnutí je praktické a směřuje k vytvoření nových začátků pro ni i její dcery. Po odhadu odborníka by prodej vily mohl přinést částku mezi 60 a 70 miliony korun.

„Z peněz z prodeje pořídím bydlení pro každou z nás. Bude to společný dárek ode mě a od Standy pro holky do jejich začátku,“ prozradila Šárka, zdůrazňujíc, že na velký luxus pro svůj život není závislá a že si dokáže vydělat na to, co potřebuje, sama.

Příběh vily ve Slivenci je také příběhem životních změn a rozhodnutí, jak se vyrovnat s minulostí a otevřít dveře novým možnostem. Kdo se zároveň stane novým majitelem luxusního bydlení?

Zdroj: Face to Face