Po vítězství rovnou k oltáři: Malej Zmijozel po triumfu v Clash of the Stars plánuje svatbu

05/11/2023 05:28 Martina Šedá
Po vítězství rovnou k oltáři: Malej Zmijozel po triumfu v Clash of the Stars plánuje svatbu FOTO: Clash of the Stars

"Malej Zmijozel" Dominik Radl zažívá v těchto dnech dvojitou radost. Po svém druhém vítězném střetnutí v organizaci Clash of the Stars se může pyšnit nejen sportovními úspěchy, ale také blížícími se svatebními zvony.

V nejnovějším rozhovoru pro portál eXtra.cz Malej Zmijozel prozradil, jaké plány má pro svůj velký den a co očekává od líbánek.

Jeho cesta ve světě MMA začala výrazným triumfem, když v kleci porazil Petra Marka alias "Obra". Výhra v prvotním zápase nebyla náhodná; jak se tehdy zdůrazňovalo, Dominik k přípravě přistupoval s maximální vážností. Nyní, s novým triumfem v kapse, který získal v duelu s influencerem MaxGreenem na šestém galavečeru Clash of the Stars, se může těšit na trochu jiný typ výzvy, svůj svatební den.

Jeho postoj k nedávnému vítězství odhaluje odhodlání a pečlivost. "Cítil jsem, že výsledek bude přesně podle mých představ," sdělil. "Tvrdá příprava byla klíčová a jsem rád, že moje úsilí přineslo plody. Na rozdíl od minula jsem nemusel ztrácet na váze, stačilo ji jen udržovat, a tak si nyní mohu vítězství užívat naplno. Od té doby, co dělám bojové sporty, jsem zhubl 13 kilo a cítím se skvěle."

Po sportovním úsilí se chystá na dobu regenerace a radostných chvil. Svatba a líbánky s jeho snoubenkou Eliškou jsou tu! Přestože detaily zatím zůstávají tajemstvím, Malej Zmijozel prozradil, že plánují oslavu v úzkém kruhu. "Přestože se vtipně zmínil o lesním prostředí na jehličí, je jasné, že obřad si chtějí užít jen ve dvou," uvedl s nadsázkou a dodal, že jejich líbánky budou "divoké".

Tento silný bojovník nyní vstupuje do nové kapitoly svého života. S fanoušky, kteří ho podporovali v kleci, se na chvíli rozloučí, ale s očekáváním, že jednou se možná opět vrátí. Do té doby však bude jeho prioritou manželství a společné chvíle s blízkou osobou.