Vysoký standard! Martina Pártlová vypráví o nemocnici na Bali, kde na několik nocí skončila dcera Stella

29/01/2024 16:12 Martina Šedá
Vysoký standard! Martina Pártlová vypráví o nemocnici na Bali, kde na několik nocí skončila dcera Stella Foto: se souhlasem Martiny Pártlové

Tak nakonec aspoň to. Martina Pártlová (44) zažila na exotickém Bali své vysněné touhy, ale začátek dovolené, přesněji první dva týdny se pro ni staly doslova hororem.

Dvouletá dcera zpěvačky, Stella, se totiž dostala do nemocnice kvůli zdravotním problémům. I když by se mohlo zdát, že zdravotní péče na ostrově nebude na vysoké úrovni, Martina Pártlová rychle vyvrátila všechny pochyby, přičemž jediným problémem byla vyšší cena. Ale i s tím se prý musí počítat.

"Zatím moc neužíváme dovolenou. Stella si něco přivezla z ČR, a nakonec jsme skončili v nemocnici," sdělila nedávno Pártlová prostřednictvím sociálních sítí ze své dovolené na Bali. Dcera nakonec strávila v nemocnici celkem tři dny.

Ovšem nešlo prý vůbec opominout vysoký standard poskytovaných služeb a Pártlová následně poznamenala: "Stella si může vybrat ze tří chodů, personál je anglicky mluvící, milý a nikdo se nediví, že tu chceme zůstat se svým dítětem." Na fotografii, kterou o příspěvku zveřejnila, bylo patrné, že v nemocnici nebyla jenom sama s dcerou, ale také její partner.

A jaká byla cena?

"Za tři dny to stálo 25 000 000 na jejich měnu, což je nějakých 37 000 korun. Je to pálka," prozradila Pártlová později v rozhovoru pro Expres. Naštěstí však byla dostatečně a správně pojištěná, a tak peníze, které vynaložila na péči o dceru, jí byly následně vráceny.

Takový příběh už ale nemá cestovatelka Martina, která už viděla téměř celý svět a redakce Top-Fun.cz s ní je v častém kontaktu.

"V roce 2016 jsem byla v Thajsku a neměla jsem pojištění, jelikož už jsem tam byla opakovaně, vždy si ho dělám až tam. Jenže, hned první večer mě kousl komár a do rána mi bylo strašné zle. Bohužel, byla to malárie, takže jsem musela okamžitě do nemocnice, kde jsem byla jednu noc na kapačkách. Pojištění v ten den nemělo cenu dělat, takže mě tato sranda stála přes 65 tisíc korun. Byla to ale opravdu profesionální nemocnice, jednalo se o Bangkok Hospital na ostrově Ko Samui. Zkrátka jsem se poučila a nyní si už zařizuji vše před samotnou cestou. Musím ale zaťukat, že od té doby se nic nestalo."