Vykloubený loket! Andrea Verešová se nehezky zranila na horách

25/01/2024 12:54 Martina Šedá
Vykloubený loket! Andrea Verešová se nehezky zranila na horách Foto: Profimedia

Tak tohle se úplně nepovedlo. Tentokrát totiž nebyly víkendové lyžovačky pro modelku Andreu Verešovou (43) příjemným zážitkem. Při svém posledním sjezdu na lyžích totiž nešťastně spadla a poranila si ruku. Fanoušky naštěstí ale hned v úvodu uklidnila, jelikož i přes ortézu, kterou nyní musí nosit, se chystá plnit své pracovní povinnosti, které ji čekají hned dnes, tedy ve čtvrtek – a to ne ledajaké.

Její dcera Vanessa je na horách jako ryba ve vodě, jelikož se věnuje snowboardingu na vrcholové úrovni, za což má plnou podporu své matky Andrey Verešové. Je známo, že obě spolu stráví veškerý volný čas na svahu. Tentokrát se to ale nevyplatilo, i když Andrea přiznává, že různá zranění k tomu zkrátka patří.

Při poslední lyžovačce si modelka přivodila úraz poté, co špatně upadla. Ihned po lehčím úrazu vyhledala lékařskou pomoc, která odhalila, že má vyhozený loket, a ošetřovatelé okamžitě doporučili nosit ortézu. Ihned si tedy sama vybrala fialovou ortézu, aby padla k šatům a rozhodla se plnit své pracovní závazky. Žádná nemocenská, žádný odpočinek. To zaslouží respekt.

Foto: se souhlasem A. VerešovéFoto: se souhlasem A. Verešové

S přihlédnutím k nešťastnému zranění bude Andrea Verešová zvlášť výrazná na dvou velkých akcích, které ji čekají v nadcházejícím čtvrtečním večeru. Na svém Instagramu sdělila svým fanouškům, že ji čeká návštěva rovnou dvou kasín a velká mega show, včetně vlastní přehlídky.

Dodala pak, že dokonce dorazí skupina Twenty 4 Seven, a že večer bude plný známých tváří, krásných modelek, herců a dalších celebrit. Navzdory ortéze nechce tuto nádhernou akci propásnout a vzkázala to jasně i svým sledujícím.

Fanoušci ocenili, že i přes zranění nemění své plány. Radim pak v komentářích napsal: "Kdejaká celebrita by si už hodila marod, ale tohle mám u Andrejky rád. Není žádný slaboch. Když to prostě jde, tak funguje. Žádné naříkání, žádné zbytečné simulování. Máte můj respekt. Ať zdraví naplno slouží.“

To vše je tedy nejspíše v souladu se silným charakterem Verešové, která se kvůli ortéze rozhodně nevzdává významných akcí. Přejeme, ať se to hojí.