Vlaďka Erbová je zamilovaná až po uši a vzkazuje: Budu šťastná, i kdybych si to štěstí měla nakreslit

24/01/2024 15:55 Martina Šedá
Vlaďka Erbová je zamilovaná až po uši a vzkazuje: Budu šťastná, i kdybych si to štěstí měla nakreslit Foto: se souhlasem Vlaďky Erbové

Konečně! Modelka Vlaďka Erbová (42) se po letech tvrzení o svém svobodném stavu, kdy několikrát na veřejnosti zdůraznila, že se zaměřuje pouze na své dvě děti, ocitla v nové fázi života.

Za poslední měsíce se tajně setkávala se záhadným mužem, a nyní se také konečně rozhodla otevřeně přiznat ke své nové lásce. Podle dostupných informací se s tímto chlápkem schází minimálně od listopadu předchozího roku. Konečně ale teď, po období jiskření a tajných schůzek, se rozhodla vyjít s pravdou ven.

Oznámení své nové lásky sdělila ve velkém stylu na svém Instagramu, kde má více než 65 tisíc sledujících. Zveřejnila společné foto s "tajemným" mužem přímo z postele. I když na snímku jsou vidět pouze části milenců a žádné oblečení, Vlaďka vyjádřila své štěstí v popisku. "…a budu šťastná! I kdybych si ku*va to štěstí měla nakreslit," napsala. To samozřejmě zaslouží gratulaci, jelikož je očividně vidět, co si dlouhá léta přála.

Foto: se souhlasem Vlaďky Erbové / InstagramFoto: se souhlasem Vlaďky Erbové / Instagram

Jedna z jejích sledujících reagovala slovy: "Není třeba ho kreslit, je třeba ho realizovat." Vlaďka na to odpověděla: "Už jsem si ho nakreslila a podepsala..." Někteří fanoušci si pak všimli, že nosí na svém těle vzpomínku na svého nového partnera, podobně jako v roce 2019, kdy si nechala tetovat společné označení s bývalým přítelem Michalem.

Někteří z Vlaďčiných sledujících vnímají oznámení o nové lásce jako jasný signál, že se modelka ubírá vpřed a zanechává za sebou komplikovanou minulost. Tato interpretace pak souzní i s jejím vlastním tvrzením: "Svou minulost jsem vyřešila dávno…, paradoxně jsem za ni vděčná. Mám úžasné děti a jsem díky ní, kdo jsem, takže silná žena a především matka."

Jenže, jako vždy se samozřejmě našli i kritici a například Michal do komentářů píše: „Já vám nevím, ale připadá mi, že s vámi to také nebude jednoduché. Podívejte se, kolik už ta ženská měla chlapů a pokaždé je s někým nějaký problém.“