VIDEO: Pro sledovanost všechno! Ruský influencer hodil dvouměsíční miminko do sněhu

11/01/2024 09:54 Martina Šedá
VIDEO: Pro sledovanost všechno! Ruský influencer hodil dvouměsíční miminko do sněhu Foto: Shutterstock

Další nepříjemný incident představuje zřejmě nejnovější kontroverzní moment ve světě influencerské scény. Tentokrát se v něm ocitl ruský influencer, jehož rodičovské dovednosti jsou otázkou veřejného mínění kvůli kontroverznímu obsahu videa. Hodil totiž dvouměsíční miminko do sněhu a fanoušci, dnes už možná i bývalí, hoří vztekem.

I když jsme zvyklí na různé „faux pas“ ze strany influencerů na celém světě, jejich nové výmysly nás stále dokážou překvapit a už několikrát se potvrdilo, jak daleko jsou tito tvůrci ochotni zajít pro svůj takzvaně "zábavný" obsah.

Sergej Kosenko, známý ruský bloger a influencer, se stal terčem obrovské kritiky kvůli svému poslednímu videu. Jeho dvouměsíční miminko se totiž stalo nepřiměřeným objektem jeho "zábavy", když ho muž vzal a hodil do hlubokého sněhu. I když dítě na sobě mělo zimní kombinézu, většina lidí považuje takový akt za nevhodný a potenciálně nebezpečný pro malé kojence.

„To snad nemyslí ten chlap vážně. Co neudělá pro pár srdíček na Instagramu? Příště ho hoď rovnou z mostu. Je mi fakt na zvracení,“ okomentoval příspěvek muž s přezdívkou sankyi.

Kosenko momentálně pobývá s rodinou ve Francii, kde se i tento incident stal. Také na něj již bylo podáno trestní oznámení kvůli "protiprávnímu jednání vůči dítěti". Navíc vyšlo najevo, že neplní své daňové povinnosti, což vyvolává další právní komplikace. Vypadá to, že si tak zbytečným upozorňováním na sebe zadělal na velké problémy.

Po vlně kritiky a kontroverze Kosenko video sice odstranil ze svého profilu, nicméně s 6,9 miliony sledujících není možné úplně zamezit šíření kontroverzního obsahu, jelikož už ho stihly přebrat třetí strany.

Bloger je navíc znám svými videi, která často překračují hranice společenského vkusu. K dřívějším kontroverzním momentům patří například připoutání jeho přítelkyně na střechu auta a ježdění s ní takto po Moskvě. Otázka tedy zní, baví vás vůbec ještě taková zábava?

Zdroj: Instagram Sergej Kosenko