Victoria Beckham komentuje Davidovy nevěry: Cítila jsem k němu odpor, ale přešli jsme to

02/11/2023 08:18 Martina Šedá
Victoria Beckham komentuje Davidovy nevěry: Cítila jsem k němu odpor, ale přešli jsme to FOTO: Instagram Victoria Beckham

Victoria Beckham konečně odhalila své pocity v novém čtyřdílném dokumentu na Netflixu s názvem "Beckham".

Tato série nabízí pohled do profesní kariéry Davida Beckhama a také do manželství s Victorií, které bylo poznamenáno skandálem v roce 2003. Tehdy byly šířeny zprávy, že její manžel měl románek s Rebeccou Loos a Sarah Marbeck. I když nevěru popřel, veřejnost mu příliš nevěřila.

Jeden z publikovaných citovaných textů, který Loos údajně zaslala Davidovi, byl: „Když tě vidím, chci tě slyšet vzdychat a sténat.“ Na což Beckham měl reagovat slovy: „Neboj, uslyšíš. A já chci, abys křičela.“ I tak ale David trvá na tom, že nebyl s ženami v žádném vztahu a že zprávy byly vykonstruované.

Victoria popisuje tento okamžik jako nejtemnější období jejího života a ve filmu přiznává: „Měla jsem k Davidovi odpor.“  Ten se snažil situaci řešit a okamžitě se vrátil ze Španělska, kde hrál za Real Madrid, zpět do Velké Británie.

„Vidět Victorii trpět bylo nesmírně těžké. Věděli jsme ale, že musíme bojovat nejen za sebe, ale i za naši rodinu,“ komentoval situaci v dokumentu. Přiznal také, že se v té době psychicky cítil vyčerpaný a měl problém se soustředit na práci i fotbal.

Victoria však stála po celou dobu po boku svého manžela. Po skandálu se dokonce přestěhovala za ním do Španělska, přestože se nacházela v psychicky náročné situaci. „Měla jsem pocit, že proti nám stojí celý svět,“ sdílela své pocity.

Ačkoli bylo manželství Beckhamských tehdy na pokraji rozvratu, pár stále zůstává spolu a těší se ze společného života se čtyřmi dětmi: Brooklyna, Romea, Cruze a Harper. Skandál tak pro ně nakonec znamenal zkoušku, kterou společně překonali. Kdo ale dnes nechybuje?