Veronica Biasiol září v soutěži Miss Czech Republic! Musí ale čelit ostré kritice na sociálních sítích

22/12/2023 15:07 Martina Šedá
Veronica Biasiol září v soutěži Miss Czech Republic! Musí ale čelit ostré kritice na sociálních sítích Foto: se souhlasem Veronica Biasiol

Jedna z předních tváří české influencerské scény Veronica Biasiol překvapila své fanoušky letošní účastí v soutěži Miss Czech Republic 2024. Ne všichni ji však nesou dobře.

Úspěšná influencerka přiznává, že by v životě nečekala, že se jednou vůbec dostane do světa krásy, ale ve finále je ráda, a to především kvůli životním zkušenostem. "Je to prostě výstup z komfortní zóny. Nečekala jsem, že tohle ještě někdy zažiju a jsem za to vděčná," směje se Veronica v rozhovoru pro eXtra.cz.

Teprve 25letá Veronica se pohybuje na sociálních sítích s obrovským fanouškovským základem, který čítá stovky tisíc sledujících. To by ji samozřejmě i k uživení se stačilo, ale člověk prý stále musí zkoušet něco nového, tudíž se rozhodla pro nečekaný krok a přihlásila se do soutěže krásy Miss Czech Republic.

Kromě své úspěšné online kariéry si vytvořila vlastní kosmetickou značku a oblečení, a aktuálně pracuje na svých dalších vlastních projektech. Věnuje se také budování vztahu s přítelkyní Bárou Mlejnkovou a společnému stavění baráčku.

Vzhledem k jejímu příspěvku na sociálních sítích byla její účast veřejností přijata dosti kriticky. Někteří tvrdili, že by organizace měla dát přednost méně známým tvářím, a zazněly i námitky ohledně "příliš plastické" podstaty.

Přestože ji zaplavila vlna negativních komentářů, Veronica se s tím vypořádává s chladnou hlavou, jak už je zvyklá z dřívějška. "Já už to prostě tak nějak beru a po těch letech mě nic nepřekvapuje. Lidem se nikdy nezavděčíš. Na sociálních sítích působím víc než dekádu a myslím si, že to vnímám s ohledem na věk a všechny ty zvládnuté projekty příliš chytře. Mám něco za sebou a nějací pisálci mě prostě nerozhodí," komentuje.

Přestože přiznává, že zpočátku váhala, nyní je ráda, že se rozhodla podat přihlášku. Probojovala se již do TOP 20, což ji přibližuje ke koruně krásy. "Cítím se výborně. Je to pro mě obrovský výstup z komfortní zóny a něco, co jsem nečekala, že ještě někdy zažiju. Myslím si, že jsem se trošičku vrátila zpět. Už mám za sebou produkci pořádání podobných akcí, kde jsem z té druhé strany, a teď se ptají oni mě. Adrenalin pracuje, je to rozhodně zážitek a challenge. A o tom život je," zakončila svůj proslov.