Velký den pro Kajínka! V den, kdy mu skončila sedmiletá podmínka, se oženil

24/05/2024 09:01 Martina Šedá
Velký den pro Kajínka! V den, kdy mu skončila sedmiletá podmínka, se oženil Foto: se souhlasem Jiřího Kajínka

Tak to je ale novinka! Jiří Kajínek, bývalý, a především obávaný vězeň, se včera oženil. Jeho vyvolenou se stala dlouholetá partnerka Magda Gubová. Důvodů oslavovat je samozřejmě více, jelikož mu navíc v ten den skončila podmínka. Dnes už je tak úplně „čistý“.

Svatba proběhla ve čtvrtek, což byl i den, kdy mu skončila dlouhá sedmiletá podmínka. Přesně před sedmi lety byl na základě milosti udělené tehdejším prezidentem Milošem Zemanem propuštěn z vězení, kde si odpykával doživotní trest.

Kajínek strávil ve vězení celkem 23 let, byl odsouzen za dvojnásobnou nájemnou vraždu a těžké ublížení na zdraví. Svou vinu však vždy popíral a usiluje o obnovení svého procesu.

Svatba se konala v Klenotnici na Staré radnici v Brně. „Bylo to fantastické, úžasné. Svatba byla pro mě poprvé. Oženil jsem se s nádhernou ženou, které si velmi vážím a miluji,“ řekl Kajínek pro Blesk. S psycholožkou Magdou se zná již 47 let.

„Žijeme krásný a pohodový život, tak, jak si přejeme, bez ohledu na ostatní. Jsme spokojení,“ uvedl už před časem také Kajínek, který se na svobodě věnuje různým koníčkům.

„Rád chodím hrát poker na turnaje, rybařit, navštěvuji střelnici, máme úžasného psa, kterého pravidelně venčím. Také sleduji sociální sítě a občas natáčím videa na YouTube,“ sdělil.

A to není vše. Nedávno měl totiž oznámený zápas v organizaci RedFace, se kterou se však nedohodl na finančních podmínkách. Proslýchá se i, že odmítl vrátit finanční zálohu, která dělala dvě stě tisíc korun. Každopádně je ale možné, že brzy uvidíme nejznámějšího českého vězně bojovat v ringu. No, řekněte sami, nebylo by to zajímavé pokoukání?

Zdroj: Blesk, Top-Fight