Van Damme v Praze! Jágr se postará o rozhovor, hvězda dorazí v soukromém letadle

04/11/2023 03:32 Martina Šedá
Van Damme v Praze! Jágr se postará o rozhovor, hvězda dorazí v soukromém letadle FOTO: Shutterstock

Příznivci kinematografie a akčních filmů mají důvod k radosti - již příští týden se koná Noc s Legendou, a na své si přijdou i milovníci bojových umění. Do Prahy totiž zavítá Jean-Claude Van Damme!

Organizátor a tvář večera, Petr Větrovský z VDN Promo, je znám pro přivádění hvězdných jmen do české metropole, ať už se jedná o sportovní legendy, jako byli Tyson Fury a Mike Tyson, či našeho hokejového velikána Jaromíra Jágra. Letošní ročník však míří za hranice sportovního světa přímo do srdce Hollywoodu.

"Tentokrát jsme zamířili na hollywoodské nebe a naše volba padla na Jean-Claudea Van Damma. Samozřejmě, jeho spojení s karate a bojovými sporty je pro nás příjemným bonusem," sdělil Petr Větrovský v rozhovoru pro TN.cz.

Třídenní pobyt belgické hvězdy v Praze bude nabitý událostmi od svátečního oběda s vybranými fanoušky po tajný trénink. Nadšení pro Van Dammův příjezd prý dokonce překonává očekávání organizátorů. "Zájem předčil všechny naše představy, dokonce i ty nejžhavější jména jako Mike Tyson," přiznal Větrovský s viditelným nadšením.

Večerem provázeným přísnými bezpečnostními opatřeními povede Van Damme osobně, přiletí luxusním soukromým letadlem a bude mít k dispozici osobní ochranku. Očekává se i exkluzivní večeře pro vyvolené, kteří si toto setkání vydražili.

A jako třešnička na dortu? I sám Jaromír Jágr se ukáže po boku této superstar, kterou si můžeme pamatovat třeba i z filmu "Náhlá smrt", kde si mimojiné zahrál právě i Jágr, a položí několik otázek. "Jágr a Van Damme společně na pódiu - to bude jistě jeden z vrcholů večera," dodává Větrovský s úsměvem.

Že se jedná o velkou věc, to potvrzuje i obrovský zájem o lístky.

"Tohle je absolutní pecka. Byl jsem na Furym i Tysonovi a opravdu to stálo za to. Ti chlapi jsou inspirací a jejich příběhy motivující. Tohle si nemůžu nechat ujít," řekl redakci Top-Fun.cz Michal Reissinger, zápasník a trenér bojových sportů.

Připravte své kalendáře na 7. listopadu, kdy SaSaZu rozzáří přítomnost dvou legend, a nechte se unášet vyprávěním příběhů, které formovaly historii filmu i sportu.