Václav Mikulášek: Clash of the Stars mi za zápas dá více než Oktagon za Vémolu

15/11/2023 03:38 Martina Šedá
Václav Mikulášek: Clash of the Stars mi za zápas dá více než Oktagon za Vémolu Foto: Clash of the Stars

Václav Mikulášek se stal nedávno novým členem organizace Clash of the Stars, jelikož byl vyloučen z Oktagonu kvůli incidentu s trenérem Jakubem Müllerem.

Přestože jeho kariéra v Oktagonu skončila, nový začátek v Clash of the Stars znamená nejen nové výzvy, ale především také zajímavé finanční benefity. A prý o poznání daleko vyšší sumy.

Po dlouhých čtyřech letech strávených v Oktagonu, během nichž měl 11 zápasů s bilancí 5-6, se přesunul do nové organizace, kde už také očekává ohlášení prvního soupeře.

V Clash of the Stars si Mikulášek může být jistý vyšší finanční odměnou než v Oktagonu. V živém vysílání Udialo sa v klietke prozradil, že za jeden zápas dostane daleko více než za bitvu s Vémolou ve žluto-černé organizaci.

„Tam už se nebylo kam posunout. Život jde dál. Vydělám o dost víc peněz, než třeba za Vémolu, takže jsem spokojený. Tohle by bral prostě každý,“ prohlásil Mikulášek v rozhovoru s moderátorem Samuel Krištofičem.

Na otázku ohledně konkrétní částky, kterou bude v CotS vydělávat, zůstal tajemný. S nadsázkou sdělil, že si fanoušci dobře všimnou, až si pořídí nové auto. Moderátor se ale nadále snažil zjistit přibližnou sumu, ale Mikulášek pouze naznačil, že se jedná o částku blížící se k 500 000 Kč.

Další turnaj organizace zatím nemá stanovený termín, ale promotéři slibují, že se jej brzy dočkáme. Stejně tak i prý zveřejní soupeře pro Babu Jagu.