Už brzy. Leo Beránek míří na svobodu a prý to bude velké! prozradil pyšný otec Leo starší

31/12/2023 07:06 Martina Šedá
Už brzy. Leo Beránek míří na svobodu a prý to bude velké! prozradil pyšný otec Leo starší Foto: TheHARDWORKZ

Kontroverzní rapper a podnikatel Leo Beránek má za sebou další rok ve vězení, ale jeho blízcí se už teď těší na jeho brzký návrat, protože i vše špatné prý jednou končí.

Beránek si nyní odpykává šestiletý trest odnětí svobody, který dostal v roce 2018, a v kalendáři ve vězeňské cele si odškrtává poslední měsíce. Pár měsíců navíc sice schytal za videoklip „Kluci z Basy“, který vydal přímo z vězení, ale zdroj blízký redakci Top-Fun.cz potvrdil, že jiný incident není znám, a tak vše nasvědčuje tomu, jestli tedy rozlučka s kumpány proběhne v poklidu, že i vy se s Leem brzy můžete vyfotit v pražských ulicích. Jeho otec, Leo starší, ho pravidelně navštěvuje a vůbec neskrývá nadšení z připravované "veliké pařby", která nastane po synově propuštění.

I přes nespočet spekulací, které v minulosti proběhly, že otec zlomil nad synem hůl a přestal mu tolerovat problémy, se ukázalo, že to není pravda. Beránek starší se vyjádřil k současné situaci, která potvrzuje, že Leo je v pořádku, a oba si spolu i často volají.

„Leovi už zbývá maximálně poslední rok. Jezdím za ním každý měsíc a každý den si také voláme. Leo je v pohodě a dává to na jedničku. Jsem pyšný,“ řekl Expresu Leo Beránek starší.

Oba Beránkové jsou známi svou láskou k hezkým ženám a pořádným večírkům. „To víte, že to bude veliké. Nejprve si nejspíš sám skočí do ShowParku a pak to oslavíme jako otec a syn, a pořádně,“ odpověděl na dotaz, zda spolu půjdou návrat oslavit.

Podobné plány má i Leo mladší. Ten se spolu s jeho přáteli a rapperem Otto Ferocitym, který mu pomohl s vězeňským albem Bertena, plánují věnovat hudbě a pravděpodobně i některým podnikatelským aktivitám.

Přes jeho kontroverzní povahu a problémy se zákonem, které zahrnují napadení a následné odsouzení na šest let, si Leo až neuvěřitelně udržel fanouškovskou základnu. Po účasti v reality show Hotel Paradise a krátké dráze rapera se stal známou postavou s vlastním stylem. Mnozí jej na sociálních sítích obdivují a chtějí být přesně jako on. Kloubouk dolů za to, že i přes těžkosti se mu podařilo nahrát album Bertena za mřížemi, což mu sice zajistilo delší pobyt, ale toho prý vůbec nelituje. Pecka se povedla a to je prý hlavní. Jak se tedy zdá, brzy toho kluka máme zpět. Těšíte se?