Ukázka dokonalého páru! Kočičky Karnižová s Horákovou prý nikdy nebyly šťastnější, padly i první slova o svatbě

28/05/2024 16:35 Martina Šedá
Ukázka dokonalého páru! Kočičky Karnižová s Horákovou prý nikdy nebyly šťastnější, padly i první slova o svatbě Foto: se souhlasem Rachel Karnižové

Influencerka a známá tvář z reality show Love Island a Survivor, Rachel Karnižová, nedávno překvapila své fanoušky, když na svých sociálních sítích oznámila, že se zasnoubila.

Její snoubenkou se tak stala sexy fitness trenérka Dominika Horáková, která ji požádala o ruku. Obě krásky se pochlubily fotkou z romantického okamžiku s titulkem „Řekla ano,“ což logicky vyvolalo vlnu gratulací a nadšení mezi jejich sledujícími.

Po určité době však Rachel odhalila, že šlo o drobnou mystifikaci. „Ne, nejsou to skutečné zásnuby (zatím). Ani prsten není zásnubní, jen jsme si myslely, že by bylo pěkné se takto vyfotit,“ prozradila Rachel s úsměvem. Navzdory tomu ale potvrdila, že s Dominikou tvoří pár a jejich vztah je skutečný. Rachel také uvedla, že jí vztah se ženou nečinil žádné problémy ani během její účasti v reality show Love Island, kde se projevovala otevřeně a bez předsudků.

Rachel a Dominika se seznámily přes společného kamaráda a hned od začátku mezi nimi přeskočila jiskra.

„Viděla jsem ji u kamaráda na Instagramu a on mi řekl, že se jí líbí i holky, tak jsem ji začala sledovat a ona mě pak taky. Jednou večer mi napsala, zrovna jsem byla na party a měla jsem z toho obrovskou radost. Pak nám kamarád domluvil rande,“ svěřila se Rachel, která po nedávném neúspěšném vztahu vypadá konečně šťastně.

Rachelova cesta k nalezení lásky nebyla snadná. Po účasti v Love Island a Survivor se její soukromý život stal veřejně sledovaným a každá její vztahová záležitost byla pod drobnohledem. Navzdory těmto tlakům se jí podařilo najít někoho, s kým může sdílet své radosti i starosti. Dominika Horáková, jakožto fitness trenérka, se ukázala být nejen partnerkou, ale také oporou a inspirací pro Rachel.

Jejich společné fotky na sociálních sítích jsou plné radosti a vzájemného porozumění. Obě ženy se netají svou láskou a často sdílejí okamžiky z jejich společného života, od romantických večeří až po společné tréninky. Rachel, která je známá svou otevřeností a upřímností, nyní září štěstím a je vidět, že našla partnerku, která jí vyhovuje ve všech směrech.

Je otázkou, zda se v budoucnu skutečné zásnuby stanou realitou, ale jedno je jisté: Rachel a Dominika jsou šťastné a jejich vztah vypadá pevný a plný lásky. Fanoušci mohou jen doufat, že jejich příběh bude pokračovat stejně šťastně, jak začal.

Zdroj: Instagram Rachel Karnižová