Účastnice Love Islandu přilákala ve Španělsku zloděje! Přišla o kabelky, peněženku i doklady

14/11/2023 05:18 Martina Šedá
Účastnice Love Islandu přilákala ve Španělsku zloděje! Přišla o kabelky, peněženku i doklady FOTO: Base Models

Děsivou situaci zažila šestadvacetiletá modelka, influencerka a bývalá účastnice britské reality show Love Island, Arabella Chi.

Incident se odehrál během cesty z Ibizy, kde jí neznámí muži prořízli pneumatiky vozidla a odcizili majetek. Nejspíše je nalákalo auto v hodnotě 60 tisíc liber (1,7 milionu korun), a tak přišla o značkové kabelky, peněženku a doklady.

Arabella byla pochopitelně velmi vyděšená a zmatená, když muži násilně vnikli do auta. Její otřesnou zkušenost po pár dnech popsala zdroji deníku The Sun. "Arabella slyšela, jak se odemkly dveře, než ji vytáhli ven. Byla naprosto vyděšená, ale křičela a bránila se. Neměla ponětí, co ti muži chtějí, a bála se nejhoršího. V autě pobrali, co se dalo," sdělil anonymní zdroj z okolí modelky.

Cestovala společně s otcem Paulem, a ke krizové situaci došlo krátce poté, co dorazili trajektem z Ibizy do Barcelony. Při problémech s koly odjel její táta hledat pomoc, čehož využili zloději. Zatím neznámí útočníci se okamžitě vrhli na Arabellu, jakmile zjistili, že je sama. Po incidentu se modelka rychle dostala do bezpečí a byla také ráda, že je zpátky doma, přestože pro ni byl celý zážitek nesmírně traumatický.

Arabella Chi se stala známou díky své účasti v Love Islandu v roce 2019 a během léta se objevovala i ve společnosti Leonarda DiCapria během plaveb jachtou po Evropě.

Španělsko je celkově proslulé krádeži, především Barcelona, a stává se tak stále nebezpečnějším místem pro turisty.