Tyson Fury: Manželka, nemanželka. V posteli jsem měl přes pět set žen

20/11/2023 12:25 Martina Šedá
Tyson Fury: Manželka, nemanželka. V posteli jsem měl přes pět set žen Foto: Top Rank

Tyson Fury aktivně formuje svou postavu alfa samce a rozšiřuje svou popularitu. V nedávném rozhovoru s Boxing News Online se otevřeně svěřil se svými osobními chybami před legendárním zápasem s Dillianem Whytem.

Fury se v rozhovoru nezdráhal přiznat ke svým životním selháním a nešťastným rozhodnutím, včetně několika nevěr s více než pěti sty ženami.

V populárním podcastu se Fury otevřeně prezentoval jako nevěrník, který podvedl svou manželku Paris. Přestože se stal šampionem těžké váhy organizace WBC a udržel svou neporazitelnost i proti Whytemu, neváhal hovořit o svých slabostech a chybách.

Fury uvedl, že byl jeho život poznamenán nevěrou a neváhal se rovnou přiznat i k tomu, že podvedl svou manželku Paris s více než pěti sty ženami. Otevřeně řekl: „Jsem lhář a podvodník. A také jsem pyšný a ješitný člověk. Udělal jsem, nebo stále dělám, všechno, co je považováno za špatné. Ale chyby děláme všichni, ne?“ Snažil se získat pochopení.

Fury však také zdůraznil, že se od svých hříchů distancoval. Přestal pít alkohol a vynechává aktivity spojené se „zábavou“. Vyznal se ze svých lítostí ohledně sexu před svatbou: „Jestli něčeho opravdu lituji, tak je to sex před svatbou. Kdybych mohl tuhle záležitost vymazat, byl by můj život vlastně dokonalý.“

Na otázku týkající se nevěry odpověděl otevřeně a bez váhání: „Musel jsem mít sex s více než pěti sty ženami. Spíš víc... Nevím, vážně nevím, už jsem to přestal počítat. Teď se na to dívám jako na čirý hnus. Nejsem sice věřící člověk, ale rád pomáhám ostatním lidem a rád dělám dobré věci. Se špatnostmi jsem přestal.“

Tyson Fury, anglický boxer a otec šesti dětí, tak prezentuje svou proměnu a odhodlání k pozitivním změnám ve svém životě.