Zásnubní hattrick! Tři žádosti o ruku, ani jedna svatba. Lucie Borhyová má smůlu na chlapy

06/01/2024 12:37 Martina Šedá
Zásnubní hattrick! Tři žádosti o ruku, ani jedna svatba. Lucie Borhyová má smůlu na chlapy Foto: se souhlasem Lucie Borhyové

Moderátorka Lucie Borhyová, především známá tvář televize Nova, se může zdát jako osoba plná úsměvů, ale ukrývá v sobě bolestné vzpomínky a emocionální jizvy z minulosti.

Tyto zkušenosti, především s muži, mohou být důvodem, proč už se prý nikdy nevidí v roli krásné nevěsty v bílých svatebních šatech. I přes to, že ji tři muži požádali o ruku, její vztahy s nimi prošly těžkými situacemi. Co tedy bylo špatně?

Aktuálním partnerem krásné blondýnky je právník Michal Smečka. O jejich vztahu se píše a spekuluje, především se zdají být spokojení. Michal ale tráví většinu času v Brně, což může být výzvou, později i komplikací, protože Lucie nemůže opustit Prahu kvůli své práci.

Navzdory množství spekulací a "zaručených informací" od fanoušků v komentářích o jejich svatbě, Lucie stále mlčí a o provdání nenapsala zatím ani slovo. Důvodem může být bolest z minulosti, kterou si odnáší ve své duši a na svém srdci. To jí nejspíše komplikuje představu o dalším sňatku, proto se raději do ničeho velkého nepouští.

V minulosti ale už byla Lucie třikrát požádána o ruku. Prvním nápadníkem byl golfista a podnikatel Alan Babický, s nímž se rozvedla po devíti letech. Dalším byl řecký hoteliér Nik Papadakis, se kterým to už bylo horší, jelikož si prožila tahanice ohledně péče o syna Lucase. Její vztah s Nikem sice skončil, ale nakonec v dobrém. Když emoce opadly, dokázali se spolu dohodnout.

Tady už to ale bylo horší. Následoval totiž vztah s Michalem Hrdličkou, sportovcem, který připomínal mladší verzi jejího předchozího partnera. I přes narození dcery Lindy ani jejich vztah neskončil svatbou. Hrdlička totiž nakonec Lucii opustil a začal randit s tenistkou Karolínou Plíškovou, kterou si následně vzal. V médiích se pak šuškalo o jeho nevěře, což vytváří otázky ohledně věrnosti.

Borhyová tak zakončila svůj "zásnubní hattrick" třemi zásnubními prstýnky od tří různých mužů. Ani s jedním to ale nevyšlo.

Co bude dál, to zůstává samozřejmě ve hvězdách. Uvidíme, jestli se Michal Smečka odhodlá ke sňatku, nebo zda Lucie Borhyová zvolí jinou cestu.

Zdroj: Autorský text, Instagram Lucie Borhyová