Toxické chování? Po vztahu s Brzobohatým jsem si našla terapeuta. Vždy vše prý byla jen moje chyba, přiznala Kuchařová

07/02/2024 16:57 Martina Šedá
Toxické chování? Po vztahu s Brzobohatým jsem si našla terapeuta. Vždy vše prý byla jen moje chyba, přiznala Kuchařová Foto: Profimedia

Po rozpadu manželství mezi Ondřejem Brzobohatým (40 let) a Taťánou Kuchařovou (36 let) se jejich životní cesty definitivně rozešly a nutno podotknout, že nejspíše ne zrovna v dobrém.

Brzobohatý si rychle našel novou partnerku, Danielu Písařovicovou (45 let), zatímco Kuchařová se ocitla v hlubokém emočním zlomu. Jejich rozvod nebyl jednoduchý a dostal se až do fáze církevního sporu ohledně zrušení manželství.

Kuchařová několikrát přiznala, že se snažila udržet vztah s Brzobohatým pohromadě až do poslední chvíle, avšak její snaha byla marná. Taktéž mnohokrát v médiích přiznala, že zkusila snad „úplně všechno“.

Zkrátka to nevyšlo a tento neúspěch ji vnitřně těžce zasáhl. Uvědomila si také, že potřebuje odbornou pomoc a navštěvovala dokonce i terapeuta, aby pochopila své emoce a překonala své obavy.

"Snažila jsem se být oporou a podporou, ale nakonec jsem pochopila, že problém nebyl ve mně. Byla jsem empatická, ale to nestačilo. Prostě jsem mohla dělat cokoliv, snažit se, ale nikdy to nebylo dobře. Vždy stejně ve finále byla chyba na mé straně a na to už jsem neměla," svěřila se Kuchařová pro Top-Fun.cz.

Po rozvodu se tak začala soustředit na svůj vlastní život. Našla si nového muže a neztratila naději na lásku a nové začátky. S odhodláním se rozhodla usilovat o zrušení církevního sňatku a věří, že se to podaří. Nedávno se také objevila na plese v Brně s novým partnerem, Michaelem Petrem, se kterým si užívala celý večer. Vypadá to však, že už si dává pozor na jazyk, jelikož se o jejich vztahu nechtěla více bavit. "Nezlobte se, ale zatím to nechci nějak komentovat. Na to jsme spolu krátce."

Zatímco Brzobohatý začal novou kapitolu, Kuchařová se snaží najít svůj vlastní směr. Jejich příběh je příkladem toho, jak se život může rázem změnit, ale také, jak se lidé dokáží vyrovnat se ztrátou a začít úplně znovu. Ale v tom je život krásný!