Tomáš Le Sy se může pyšnit nevídaným zážitkem z New Yorku: Setkal se s legendárním Diazem!

20/11/2023 07:08 Martina Šedá
Tomáš Le Sy se může pyšnit nevídaným zážitkem z New Yorku: Setkal se s legendárním Diazem! Foto: Clash of the Stars

Jiřího Procházku vyrazilo na titulový souboj do Ameriky podpořit stovky Čechů, mezi nimi byl i majitel organizace Le Sy. Ten také zažil něco neobyčejného a může se pyšnit fotografií s hvězdou UFC.

Tomáš se vydal na zápas slavného "BJP" a samozřejmě si během svého pobytu v Americe užíval krásy New Yorku. Během této cesty se dostal do nečekané situace, potkal totiž jednoho z nejslavnějších bojovníků vůbec, legendárního veterána Natea Diaze.

I když spolupráce na zápas v CotS možná není na spadnutí, z této náhodné schůzky vznikla společná fotka, která stačila k tomu, aby se stala nezapomenutelným zážitkem. Le Sy se taktéž pochlubil na Instagramu.

"Největší zážitek z celého pobytu v New Yorku byl moment, kdy jdeme s Dominikem Musilem po chodníku a kousek od našeho hotelu potkáme Natea Diaze," sdílel Le Sy své nadšení.

I když Diaz pravděpodobně nemá zájem o nabídku na zápas v rámci Clashe, Oktagon vloni zkusil využít příležitosti. Když se totiž Karlos Vémola nemohl zúčastnit odvety s Patrikem Kinclem kvůli nemoci, Diaz byl vytouženou náhradou. Avšak kvůli nevyřešeným záležitostem s UFC musel tento lákavý návrh odmítnout.

Oktagon Diaze lanařil

"Poskytli jsme mu asi největší nabídku v historii jakékoliv evropské organizace. Myslím si, že milion eur tu ještě nikdo nikomu nenabídl," uvedl Novotný na adresu slavného bojovníka, který v MMA dosáhl 21 výher a 13 porážek. I tak to ale neklaplo.

Po odchodu z UFC se osmatřicetiletý Diaz vydal do světa boxu a loni v srpnu podlehl Youtuberovi Jakeu Paulovi. Od té doby se s ním snaží domluvit na odvetě, zatím neúspěšně.