Tohle už vyřeší jen klec a RedFace je pro! Hanychová a Lulu vedou ostrý spor

09/11/2023 04:58 Martina Šedá
Tohle už vyřeší jen klec a RedFace je pro! Hanychová a Lulu vedou ostrý spor Foto: se souhlasem Agáty Hanychové/Zdeňky Černé

Agáta Hanychová, známá influencerka a bývalá přítelkyně televizního magnáta Soukupa, se nedávno dostala do ostrého sporu se Zdeňkou Černou, která je známá především pod přezdívkou Lulu.

Tato konfrontace, která se odehrála na sociálních médiích, vyvolala bouři reakcí a šla několikrát za hranice slušného chování. Mají tohle holky ještě vůbec v jejich věku zapotřebí?

Hanychová, proslavená svou otevřeností a tím, že svůj názor nezastírá, tentokrát nepolevila. V rámci své nové talkshow na portálu Super.cz se pustila do Zdeňky Černé alias Lulu a nazvala ji "šlapkou". Její komentář nezůstal bez odezvy, a to ani ne tak u fanoušků, ale přímo u samotné Luly, která se vrátila okamžitě s odplatou.

Odpovědí byly silné a vulgární výroky na Hanychovou, které dalece přesahovaly hranice slušného komunikace. Je zřejmé, že tato konfrontace dosáhla bodu, kdy obě strany už nezachovávaly žádnou diplomatickou zdvořilost. Dojde tak k pěstnímu souboji? Klidně může.

Agáta tvrdila, že dostala nabídku od organizace RedFace na zápas s Lulu a údajně měla dostat krásný milion korun za účast. To ale byla voda na mlýn pro krásku s plným dekoltem, která to jednoznačně odmítla a označila tuto informaci za absolutní lež.

Lulu, která se stala známou jako milenka MMA zápasníka Karlose Vémoly, už dávno výzvala Hanychovou na zápas. Měla k tomu své důvody a neváhala je sdělit. Zároveň přiznala, že se jí líbí bývalý partner Hanychové Soukup a ráda by ho dostala alespoň do postele.

Celá tato kontroverze znovu upozorňuje na sílu a zároveň pasti sociálních médií, kde konflikty a výroky lze snadno rozdmýchat. Je důležité pamatovat na to, že i za klávesnicí bychom měli zachovávat respekt a slušnost, a to i v oblasti veřejného života, kde jsou slova mnohdy palčivější než fyzické konflikty.