To je proměna! Michal David zhubl přes deset kilogramů a prozradil, jak na to

03/02/2024 13:54 Martina Šedá
To je proměna! Michal David zhubl přes deset kilogramů a prozradil, jak na to Foto: Profimedia

Tohle se mu povedlo! Hitmaker Michal David (63) se rozhodl výrazně změnit svůj přístup k životu i váze a za několik týdnů bez problémů úspěšně shodil 11 kilogramů. Jeho bývalé problémy s břichem, kvůli kterým občas nedopnul ani sako, jsou teď tak minulostí. A jak je to prý příjemné...

Je to jasné! David se totiž veřejně nezříká své lásky k dobrému jídlu a alkoholu. V minulosti se však několikrát dostal do situací, kdy ztratil kontrolu nad svým stravovacím režimem, což se projevilo na jeho váze a vzhledu. S ohledem na to, že jeho postava nebyla nikdy příliš štíhlá, každé přibrané kilo na něm bylo patrné. Navíc se prý také už pohyboval hůře při svých koncertech a často se zadýchal. S tím ale teď prý nadobro skončil. Jak se mu to povedlo? Je to jednoduché.

"Už nejím vůbec žádné přílohy a shodil jsem 11 kilo. Samozřejmě jsem omezil cukr a snížil alkohol. Ten proradný alkohol, ten to dělá zkrátka nejvíc," přiznal Michal David serveru Blesk.

"Cítím se teď o hodně lépe, jen mě momentálně trápí nějaká viróza, ale není to streptokok," dodal hitmaker, který se na premiéru muzikálu Troja objevil po boku své manželky Marcely (62).

„Pohybu mám sice dost, protože můj program je přímo narvaný, ale teď si vezměte, že jsem omezil pouze stravu a pití. Věřím tomu, že kdybych do toho ještě začal lehce sportovat, ty změny by byly razantní. Jenže člověk v tomhle věku už musí také přemýšlet, co dělá. Mohlo by to dopadnout špatně,“ řekl s humorem.

Při pohledu na Michala je patrné, že úspěšně zredukoval váhu. Jeho břicho je pryč a zmizela i druhá brada. Tímto krokem nejenže zlepšil svůj fyzický stav, ale také vzhled, což mu pomůže při jeho vystoupeních a celkově i více pohodlí.