To je postavička! Takové tělíčko si na Maledivách hýčká Václav Noid Bárta

11/01/2024 09:23 Martina Šedá
To je postavička! Takové tělíčko si na Maledivách hýčká Václav Noid Bárta Foto: se souhlasem Elišky Bártové

Ten chlap prostě umí užívat života! Václav Noid Bárta se nedávno vydal na exotickou dovolenou na Maledivy, kam vzal celou svou početnou rodinu, kterou tvoří rovnou tři dcery – Elinka, Tereza, Anička – a také jeho žena Eliška Bártová. A že se je na co dívat!

Právě profesionální tanečnice Eliška se na sociálních sítích pochlubila nejen krásnou dovolenou, ale také svou vytvarovanou postavou. Na jedné z fotografií, na níž stojí v plážovém prostředí, ukázala svůj pečlivě vypracovaný zadeček. „Vím, že Noid boxuje, nebo dělal bojové sporty, tak se vám bojím cokoliv pochválit, ale ten zadeček je luxusní, vlastně celá Vy. Berte to jako pochvalu, nic víc v tom s manželem nehledejte,“ napsal Martin do komentářů na Instagramu pod fotografii.

Je pochopitelné, že si Václav tuto chvíli přímo užíval. Vychutnával si místní krásy, a i pohled na svou manželku. Pod jednu z fotografií pak taktéž na svém Instagramu přidal dojemná slova: „Žena moje nádherná. Nejlepší maminka našich dcer a nejlepší manželka. Můj anděl.“

Dovolená však pro tuto dokonalou rodinu neznamenala pouze relaxaci a opalování. Václav, který není pouze hudebníkem, ale i vizuálním umělcem, se rozhodl využít idylického prostředí Malediv k natáčení propagačních videí. Tímto způsobem spojil příjemné s užitečným a nejenže si užívá krásné dovolené, ale zároveň pracuje na propagaci své tvorby a vydělává peníze.

„Ten chlap se prostě má. Vezme rodinku na dovču, a ještě u toho dokáže pracovat a vydělávat peníze. Je vidět, že má něco v hlavě a já mu to všechno jen přeji. Krásnou rodinu, bohatství, zdraví a pohodu,“ přidal do komentářů svůj příspěvek Honza.

Celá skupinka tak vychutnává krásy Malediv, a zároveň se podílí na vytváření obsahu, který může inspirovat a oslovit širší publikum. Václav Noid Bárta a jeho rodina tak nejen relaxují na rajských plážích, ale přinášejí svůj umělecký přínos do tohoto malebného ráje uprostřed Indického oceánu.

Se souhlasem: Elišky Bártové / InstagramSe souhlasem: Elišky Bártové / Instagram