Ten chlap na sobě nešetří! Kanye West dal za nové zuby 18 milionů

21/01/2024 08:08 Martina Šedá
Ten chlap na sobě nešetří! Kanye West dal za nové zuby 18 milionů Foto: Profimedia

Ten chlap je prostě blázen. Kanye West opět vzbudil pozornost veřejnosti, tentokrát nejen svým novým uměleckým jménem "Ye", ale také extravagantním rozhodnutím investovat neuvěřitelných 850 tisíc dolarů, což představuje přibližně 18 milionů korun. Jen těžko ale uhádnete, co si tentokrát vymyslel. Své peníze totiž vložil do titanových protéz, kterými si kompletně nahradil své přirozené zuby.

Rapper a hudební umělec, který na sebe v minulosti upozornil třeba i změnou svého uměleckého jména, opět zaujal své fanoušky a šokoval je nečekaným krokem. West se rozhodl podstoupit bolestivý zákrok, při němž byly všechny jeho původní zuby odstraněny a nahrazeny luxusními titanovými protézami. Celý proces, jak uvedl, mu vzal z bankovního účtu úctyhodných 850 tisíc dolarů, což je pro normální lidi částka převyšující běžné normy.

Na svých sociálních sítích se následně Kanye West podělil o výsledek zákroku, avšak zatím pouze částečně. Titanové protézy jsou zatím zakryté, ale svým fanouškům ukázal, že si je dal vyrobit podle svého osobního stylu. Tyto unikátní protézy, inspirované protivníkem Jamese Bonda známým jako Zub, nebo v zahraničí jako Jaws, představují v Kanyeho očích nový symbol extravagantního sebeprojevu.

Samotný zákrok měl provést lékař Thomas Connelly v Beverly Hills ve spolupráci s dentální techničkou Naoki Hayashi. Odborník na zuby vyjádřil radost z možnosti být součástí tohoto jedinečného procesu a zdůraznil, že Kanye Westova vize a design těchto titanových protéz jsou mimořádné a překračují běžné standardy dentálního umění.

Kanye West se vypracoval na jednoho z nejvýraznějších hudebních producentů a rapperů své generace. Jeho umělecká vize byla často inovativní a odvážná, což se projevuje nejen v jeho hudbě, ale také v jeho videoklipech a scénických vystoupeních.

V roce 2020 oznámil svůj záměr kandidovat na prezidenta Spojených států. I přes kontroverze a neúspěch v prezidentských volbách zůstává jeho politický vliv v očích některých lidí zajímavým tématem.

Jeho manželství s celebritou Kim Kardashian, které trvalo dlouhých osm let, bylo předmětem mnoha spekulací a sledovanosti médií. Rozvodový proces se stal mediální událostí roku a ovlivnil budoucnost obou zúčastněných.

Instagram: Ye