Taťáno, co to máš doma? Tři měsíce po svatbě vyrazil manžel Martin Pánek na Spartu do Skotska a údajně znásilnil šestnáctiletou dívku

29/11/2023 09:02 Martina Šedá
Taťáno, co to máš doma? Tři měsíce po svatbě vyrazil manžel Martin Pánek na Spartu do Skotska a údajně znásilnil šestnáctiletou dívku Foto: Czech Fashion Council

Taťána Makarenko, zakladatelka a prezidentka národní soutěže krásy, prochází momentálně velmi obtížným obdobím.

Její novomanžel Martin Pánek se nachází ve skotském vězení po fotbalovém zápase Sparty Praha. Je obviněn ze zneužití mladičké skotské dívky, což je skandál, který zasáhl český šoubyznys. Tato událost ale není jedinou, která aktuálně rezonuje v médiích.

V současné době jsou dvě kauzy, které zaměstnávají pozornost veřejnosti. Jednou z nich je výrazný outfit Richarda Krajči na předávání Slavíků - tyrkysový obleček s kabelkou a podpatkovými botami, který vzbudil pozornost a rozpor mezi jeho příznivci a odpůrci.

Druhou kauzou je pak právě údajné zneužití šestnáctileté skotské dívky, které se dopustil Martin Pánek, životní partner modelky Taťány Makarenko, po fotbalovém utkání pražské Sparty v Evropské lize proti Glasgow Rangers před dvěma týdny.

Po provalení skandálu se Makarenko vyjádřila nejistě a naznačila, že nemá dostatek informací, protože komunikace s Martinem Pánkem je velmi omezená. Přesto byla původně přesvědčená, že se jedná pouze o omyl. Nicméně, teď se zdá, že se její postoj může měnit každým dnem, protože si už nepřeje být spojována s tímto skandálem, a ani s mužem, který je středem kontroverze.

I když ještě nevymazala fotografie s manželem ze svých sociálních sítí, všechny odkazy na jeho profily zmizely, jakoby byly virtuálně vymazány. To může být reakce na pouhé nedorozumění, jak tvrdí a doufá Makarenko, nebo na smutnou realitu, kde se obvinění proti Pánkovi zdají vážná (podle informací měl být spolu s několika kamarády zapojen do znásilnění dívky, které bylo dokonce natáčeno na mobilní telefony). Skotská policie údajně disponuje množstvím důkazů a bere celou situaci velmi vážně.

Čas ukáže, zda je toto pouze dočasné nedorozumění, jak stále a možná naivně věří Makarenko, nebo zdali je pravda o Martinu Pánkovi temnější, než se na první pohled zdá.

Zdroj: CNN Prima NEWS