Tak to je bizár! Prachař a Shopaholicadel spolu: Sandeva vyhrožuje

01/11/2023 02:46 Martina Šedá
Tak to je bizár! Prachař a Shopaholicadel spolu: Sandeva vyhrožuje Foto: se souhlasem Jakuba Prachaře

Kdo by to byl řekl, že právě Jakub Prachař (40) rozšíří stáje fanoušků bizarní influencerky Shopaholicadel. Když pak došlo na náhodné setkání, musel se s ní zákonitě zvěčnit.

Prachař se o fotografii neváhal podělit ani na sociálních sítích a při té příležitosti si vystřelil i ze své přítelkyně, Sary Sandevy (26). „A dnes se Saře splnil sen. Není zač, lásko,“ napsal pod snímek na svém Instagramu. Ani Sara, která vůbec netušila, že tento obrázek spatří davy, nenechala počin svého přítele bez odezvy. „Počkej, až přijdu domů,“ hrozila mu z legrace. 

Bouřlivější reakce však vyvolal snímek mezi sledujícími. „Já to celé okolo Adély nechápu, to se fakt bavíte nad nemocnou osobou? To ten národ klesl hodně hluboko,“ vlepila mu políček například jedna z fanynek s odkazem na to, že Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, trpí bipolární poruchou, jak sama o sobě i prohlásila. 

Nicméně nakonec měla beztak největší radost ona sama. Jakubovi podělila za krásnou fotku a vzkázala, že setkání a fotografování s ním pro ni byl ten největší zážitek.