Tak co, chlapi, kdo uloví tuhle kočičku? Hanka Mašlíková a André Reinders se rozvádí

31/01/2024 09:01 Martina Šedá
Tak co, chlapi, kdo uloví tuhle kočičku? Hanka Mašlíková a André Reinders se rozvádí Foto: Profimedia

Modelka Hana Mašlíková (41) a úspěšný MMA trenér André Reinders (42) se rozhodli definitivně ukončit své manželství, na kterém "nově" pracují intenzivně už od léta. Tato zpráva se dostala na veřejnost již včera, když se moderátorka rozhodla jít s kůží na trh a poslala tuto novinu do světa.

Tato rozhodnutí přichází poté, co v roce 2020 jejich manželství procházelo vážnou krizí a rozhodli se na chvíli žít i odděleně. I přes dočasné rozdělení však zůstali v kontaktu, a zdálo se, že se k sobě zase vrátili.

V té době Hana Mašlíková napsala o obnově svého manželství: „O naše manželství budeme mnohem víc pečovat, že ani v problémech a každodenních starostech a radostech nezapomeneme, co pro sebe znamenáme a co vše už jsme spolu zvládli. Děkuju ti, André, že jsi nepřestal bojovat za rodinu.“

V tu chvíli dávali fanoušci tomuto páru znovu obrovskou naději a jejich sociální sítě zaplavila lavina podporujících zpráv. Jenže, i přes slunečné období, jejich manželství znovu nedokázalo obstát a nyní jdou prý definitivně od sebe.

Hanka potvrdila tuto novinku na svém Instagramu a řekla: „Od léta spolu nejsme, intenzivně řešíme rozvod, ale žádná dramata se nedějí. Pořád společně žijeme pod jednou střechou, ale rozvádíme se.“

Přiznala, že také zjistila, že lidé se prostě nemění, a rozhodla se, že je lepší jít od sebe. Jejich rozvod probíhá klidně, ačkoli momentálně sdílejí společný domov.

Hanka a André se vzali 27. srpna 2016, a o rok později přivítali syna Andrease (5,5). Jejich cesty nyní vedou od sebe, ale oba se snaží řešit tuto novou kapitolu svého života s rozvahou a určitým klidem.

Redakce Top-Fun.cz oslovila Ondru, blízkého známého Hanky, aby se k celé situaci vyjádřil: „Je to takové veřejné tajemství. Doma jim to prostě neklapalo už delší dobu. Snažili se to zachránit, ale když to nejde, tak to nejde. Každopádně se mi nelíbí, že Hanka to troubí na všechny strany už nějakou dobu, což je všem okolo známo.“