Survivor 2024: Přežijí? Na ostrov se chystá zlatá mládež z Love Islandu, ale i drsňák Pirát z Oktagonu

06/01/2024 08:24 Martina Šedá
Survivor 2024: Přežijí? Na ostrov se chystá zlatá mládež z Love Islandu, ale i drsňák Pirát z Oktagonu Foto: Profimedia

Tak to vypadá, že se opět máme na co těšit. Blížící se totiž třetí série oblíbené reality show Survivor. Aktuální atmosféra nese vlnu očekávání ohledně možných účastníků, a i spekulace kolem jejich identity začínají nabírat na intenzitě. Dokonce už také některé známe.

Mezi diskutovanými kandidáty se objevují Rachel Karnížová, známá z třetí série Love Islandu, dále David Vitásek, taktéž bývalý účastník Love Islandu, a třeba i MMA zápasník Samuel Krištofič, který nedávno dokonce dokázal porazit legendárního Karlose Vémolu na turnaji Oktagon ve vyprodané O2 areně.

Přesná sestava účastníků třetí série Survivor zatím není známa, ale různé náznaky začínají vyplouvat na povrch, což napomáhá ventilovat spekulace a fanoušci tak mohou veřejně debatovat, koho by si na opuštěném ostrově ještě přáli.

Tak třeba David Vitásek nedávno sdílel na svém Instagramu podezřelou fotografii, na níž drží kokos s brčkem, což je náznakem, že by se mohl připravovat na pobyt na ostrově, kde je kokosová voda častým zdrojem tekutin, také je to nejčistější a nejzdravější voda na světě. Taktéž o možné účasti influencerky a matky tří dětí Ornelly Koktové kolují spekulace, ale oficiální potvrzení zatím chybí.

Dobře informovaný zdroj redakci Extra v prosinci ale prozradil, že Ornela Koktová na účast kývla, což byla informace, která neměla uniknout veřejnosti, pokud by nebyla pravdivá. Další zajímavostí je možná účast MMA zápasníka Samuel Krištofiče, který naznačuje, že pro jeho fanoušky bude v Survivoru připraveno něco velkého. Nebylo by to překvapením, jelikož moderátor Ondřej Novotný téměř vždy zaloví ve vodách MMA zápasníků a někoho z nich si na ostrov vezme. V minulosti to byl například Gábor Boráros, který byl ale letos z Okagonu definitivně vyhozen a jeho vztahy s promotéry se rozpadly.

Co je tedy ale nyní jisté, moderátorem bude opět Ondřej Novotný a už teď slibuje, že nová série bude mnohem drsnější a setkáme se i s novými prvky a twisty. Tentokrát prý bude moci vyhrát opravdu každý a o každodenní překvapení prý nebude nouze.