Štěpán Kozub je nemocný! Přerušuje vystoupení a loučí se se sociálními sítěmi

04/01/2024 20:32 Martina Šedá
Štěpán Kozub je nemocný! Přerušuje vystoupení a loučí se se sociálními sítěmi Foto: Profimedia

Herec, zpěvák, především skvělý bavič a scenárista Štěpán Kozub (27) překvapil své příznivce středečním oznámením o přerušení své profesionální činnosti z důvodu zdravotních problémů. Delší dobu totiž bojuje s obtížemi trávicího a dýchacího systému.

„Nepíše se mi to úplně nejlépe, ale na nějaký čas se s vámi budu muset rozloučit, a to jak zde na sociálních sítích, tak i na živých vystoupeních,“ sdělil Štěpán Kozub prostřednictvím svého účtu na Instagramu.

„Zdraví je prostě důležitější a já jsem bohužel dosáhl na hranu. Momentálně podstupuji léčbu, což není snadné. Pracuji na svém uzdravení a věřím, že se brzy opět setkáme, ať už to bude v divadle, klubu nebo jinde,“ dodal.

V prosinci se objevil na koncertě s písničkářem Jiřím Krhutem v Ostravar aréně, a následně v polovině prosince otevřel první ostravský comedy club BUMBUM Comedy.

Ve středu pak bylo oznámeno zrušení pěti lednových představení s názvem Drž hubu!, kde vystupoval společně s Robinem Ferrem. O zrušení informoval comedy club na svém Facebooku s tím, že v nejbližší době budou vypsány náhradní termíny.

Hercova manažerka Dominika Kašovská poskytla detailnější informace o Kozubových zdravotních problémech. „Vzhledem k velkému pracovnímu vytížení a dlouhodobým zažívacím a respiračním potížím se Štěpánovi před několika dny v pozdních nočních hodinách přitížilo natolik, že mu musela být poskytnuta lékařská pomoc,“ uvedla pro Blesk.

Tato zpráva přichází měsíc po oznámení rozvodu komika, zpěváka, herce a scenáristy Kozuba s tanečnicí Barborou Drulákovou po čtyřech letech manželství. Seznámili se během studií na konzervatoři a společně mají tříletou dceru Anežku. Soud manžele rozvedl 21. listopadu po zahájení řízení 1. srpna 2023.

„Zdraví je to nejdůležitější, co máme, a proto Štěpánovi přejeme, ať je mu hlavně lépe a pořádně si odpočine. Té srandy a zábavy nám přinesl už hodně a každý musí načerpat energii. Hlavní je se také v dnešní době zbytečně nepřepínat,“ napsal do komentářů Lukáš H. a my můžeme jen souhlasit.