Soukup není žádné ořezávátko! Bilanci 25-1 mu může závidět i Vémola, před důchodem chce ještě jednou do ringu

10/11/2023 06:16 Martina Šedá
Soukup není žádné ořezávátko! Bilanci 25-1 mu může závidět i Vémola, před důchodem chce ještě jednou do ringu FOTO: Clash of the Stars

Dnes považujeme Jaromíra Soukupa za elegantního muže v obleku, ale před několika lety měl slibnou kariéru v boxu!

Zdá se, že v něm stále pulzuje vášeň bojovníka, jelikož pravidelně navštěvuje galavečery organizace Clash of the Stars! Nové informace také naznačují, že by se mohl znovu postavit do ringu a podle všeho již začal tvrdě trénovat.

Jako profesionální boxer měl majitel TV Barrandov 26 zápasů, z nichž prohrál pouze jeden. Před limitem poslal na zem dokonce 19 soupeřů. I přesto, že je nově oddaným otcem malé Rozárky, ale Agáta je již v luftu, stále ho lákají akce organizací jako Oktagon či Clash of the Stars. Také otázka, zda se znovu postaví do ringu, visí ve vzduchu již nějakou dobu. A vypadá to, že ano!

"Přestože jsme s Mirkem Soukupem v kontaktu a diskutujeme o různých možnostech spolupráce, nejenom v rámci Clash of the Stars, pan Soukup nám několikrát naznačil, že by si rád ještě jednou zazápasil. Zatím jsme však nerozpracovali nic konkrétního," sdělil Jakub Jíra, matchmaker Clash of the Stars.

Podle zdroje by měl Soukup v budoucnosti v ringu čelit Aleši Bejrovi, známému jako "Psychopat".

"Soukup s Clashem už jednají o zápase s Alešem Bejrem, a zdá se, že je to na dobré cestě. Měl by se konat ještě letos, nejpozději příští rok," prozradil známý zdroj webu Top-Fun.cz.

Zprávy však zatím nejsou jednoznačné. I když Bejr tuto informaci potvrdil, Soukup ji popřel: "Žádná nabídka není, natož abychom potvrzovali něco konkrétního. On chce teď spíš Le Syho, takže já si počkám a zatím budu tvrdě dřít," uvedl.

Moderátor pozval Bejra do své relace Reakce Jaromíra Soukupa již v červnu a tehdy padly výzvy k budoucímu střetu v ringu. Další pak nedávno na samotném galavečeru Clashe. "Těšíš se na další zápas, viď?" zeptal se Soukup Bejra před kamerami. Bejr odpověděl: "Bude to těžké, ale beru to. Já chci těžké výzvy."