Šokující odhalení Britney Spears: Nucený potrat během vztahu s Justinem Timberlakem

18/10/2023 04:30 Martina Šedá
Šokující odhalení Britney Spears: Nucený potrat během vztahu s Justinem Timberlakem FOTO: Shutterstock

Americká popová ikona Britney Spears odhalila dosud tajnou událost ze svého minulého vztahu s Justinem Timberlakem.

Ve svých vzpomínkách, jejichž část zveřejnil časopis People, zpěvačka popisuje, jak před více než dvěma dekádami podstoupila potrat.

Spears popisuje své těhotenství jako "překvapení" a uvedla: "Pro mě to nebyla tragédie. Ale Justin z toho těhotenství rozhodně neměl radost. Říkal, že nejsme připraveni mít v životě dítě, že jsme příliš mladí. Kdyby to zůstalo jen na mně, nikdy bych to neudělala."

Popová hvězda také popsala potrat jako "jednu z nejhorších věcí, které kdy v životě zažila."

Pár, který spolu začal chodit v roce 1999, kdy bylo Britney 17 let a Justin byl hvězdou boybandu NSYNC, spolu byl až do roku 2002. Z veřejně dostupných informací ale není zřejmé, kdy přesně k těhotenství došlo.

Poté, co její vztah s Timberlakem skončil, měla dvě děti s rapperem a tanečníkem Kevinem Federlinem, kterého si vzala v roce 2004.

Následovaly však opět problémy, v důsledku kterých byla Spearsové nařízena opatrovnická péče pod vedením jejího otce, Jamieho Spearse. Toto kontroverzní opatrovnictví trvalo více než 13 let a skončilo teprve v roce 2021, kdy hnutí #FreeBritney dosáhlo zásadních změn v právním řádu Kalifornie.

Její příběh nyní pokračuje vydáním knihy s názvem "The Woman In Me (Žena ve mně)", která podle vydavatele představují "odvážný a překvapivě dojemný příběh o svobodě, slávě, mateřství, přežití, víře a naději".

Smlouva na knihu byla oceňována na úctyhodných 15 milionů dolarů.

Spears představila knihu na sociálních sítích s prohlášením: "Konečně to přichází, můj příběh, za mých podmínek."

Vydání následovalo krátce po oznámení rozvodu se Samem Asgharim, s nímž se vzala loni v červnu na luxusním obřadu v Los Angeles za přítomnosti slavných hostů, včetně třeba Madonny a Drew Barrymore.

V kontextu celého života Britney Spears je toto odhalení jen jedním z mnoha náročných momentů, kterými si prošla.

Zdroj: People magazine