Smutný příběh pokračuje! James Morrison přišel o manželku

14/01/2024 09:18 Martina Šedá
Smutný příběh pokračuje! James Morrison přišel o manželku Foto: Boutique Model Agency

James Morrison prochází těžkým obdobím života, neboť nedávno přišel o manželku Gill Catchpole (45), která byla nalezena mrtvá v jejich rodinném domě v hrabství Gloucestershire.

Důvody jejího úmrtí zatím nejsou známy, a tato tragédie nechala zdrcené nejen všechny příbuzné, ale i celou vesnici, kde Gill provozovala kavárnu. Ve věku pětačtyřiceti let byla Gill Catchpole dvojnásobnou matkou a životní láskou slavného britského zpěváka.

„Gill byla objevena mrtvá v pátek ve Whitminsteru, v rodinném domě. James je momentálně zdrcený a jeho rodina mu poskytuje veškerou podporu. Snaží se být silný pro své dcery, ale v tuto chvíli si přeje soukromí, aby mohl smutnit s rodinou,“ uvedl deník theguardian.com.

Poslední roky nebyly pro Jamese Morrisona vůbec snadné, protože zažil několik rodinných tragédií. Během tří let přišel o otce, bratra a synovce. V roce 2022 se kvůli těmto ztrátám stáhnul do ústraní a věnoval se převážně rodinnému životu. Nyní musí čelit další a nesmírně bolestivé události.

Kdo je James Morrison?

James Morrison je britský zpěvák a písničkář, který se proslavil svým hlasem a písněmi v žánrech soul, pop a rock. Narodil se 13. srpna 1984 v Rugby, Warwickshire, Anglie. Jeho průlomovým hitem byla píseň "You Give Me Something" z debutového alba "Undiscovered", které vyšlo v roce 2006.

Morrisonova hudba je tedy ovlivněna žánry jako soul, blues a rock, a jeho výrazný hlas mu vytvořil jedinečný styl. Jeho další hity zahrnují písně jako "Wonderful World", "Broken Strings" (kde spolupracoval s Nelly Furtado) a "I Won't Let You Go". Má na svém kontě několik ocenění, včetně Brit Awards.

James Morrison je znám svou schopností vyjádřit emotivní hloubku ve své hudbě a textech. V průběhu kariéry se věnoval také charitativním aktivitám a koncertoval po celém světě. Mimo hudební scénu je Morrison znám svou soukromostí, ačkoliv se občas o něm mluví v médiích v souvislosti s jeho osobním životem a rodinnými tragédiemi.